Naujuoju žymaus švedų choreografo šokių partneriu tapo vienas didžiausių pasaulyje ABB pramoninis robotas

Žymus švedų choreografas Fredrik "Benke" Rydman šoko kartu su 900 kg sveriančiu ABB pramoniniu robotu IRB 6620. Neįprasto šokio premjera įvyko penktadienio vakarą, rugsėjo 7 dieną Stokholme. Šis pasirodymas atspindi besikeičiantį technologijų, automatikos ir dirbtinio intelekto vaidmenį visuomenėje ir parodo, kad žmogaus ir roboto bendradarbiavimas yra galimas. Premjerą, kurią pasveikino kritikai, žiūrovai palydėjo ovacijomis stovėdami.

ABB IRB 6620 robotas, kuris šoko su Benke, dažniausiai naudojamas metalurgijos pramonėje, pvz. automobilių gamyklose, kur jis kartu su darbininkais atlieka suvirinimo darbus ar sudėtingas surinkimo užduotis. Tai vienas didžiausių ir sunkiausių ABB pramoninių robotų.

Kalbėdamas apie savo partnerį šiame spektaklyje Benke sakė: "Jis, žinoma, labai tikslus .... ir tai puikus partneris, nes viską atlieka labai laiku."

Vienas iš šiame projekte dirbusių inžinierių Erik Hellström sakė: "Buvo sudėtinga sukurti nepastebimą ryšį su muzika, bet kartu su Benke pasiekėme neįtikėtiną rezultatą. Tai nuostabu, kai IRB 6620, atrodo, tikrai jaučia ir muziką, ir šokėją."

Benke naujausias darbas bus rodomas Stokholmo „Kulturhuset Stadsteatern“ teatre, viename didžiausių ir žymiausių kultūros centrų Šiaurės Europoje, iki lapkričio 30 dienos.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp