ABB robotai pagreitina COVID-19 testavimą Singapūre

ABB robotai pagreitina COVID-19 testavimą Singapūre

Nauja robotizuota laboratorijų sistema taupo laiką, sąnaudas bei apsaugo laboratorijų darbuotojus.

Singapūro naujoje automatizuotoje laboratorijų sistemoje „Rapid Automated Volume Enhancer“ (RAVE), kuri skirta platesniam COVID-19 testavimui šalyje, naudojami ypač tikslūs ABB robotai.

Sistema automatizuoja kai kuriuos rankinio mėginių apdorojimo procesus. Du RAVE ir susijusios įrangos komplektai gali apdirbti apie 4 000 mėginių per dieną. RAVE taip pat sumažina laboratorijų darbuotojų užsikrėtimo riziką. 

RAVE pradėjo veikti š.m. liepos mėn. Iš pradžių ABB patiekė keturis IRB 910 SCARA robotus, bet vėliau gavo dar papildomų 14 robotų užsakymą.

„Didžiuojamės galimybe prisijungti prie Singapūro medicinos ekosistemos ir padėti įveikti šį iššūkį, apjungiant mūsų lyderiaujančias robotikos technologijas su agentūrų inžinerijos ir biomedicinos žiniomis“, - sakė ABB robotikos verslo prezidentas Sami Atiya. „Mūsų robotai atlieka įvairias pasikartojančias ir pavojingas užduotis, bei sumažina užsikrėtimo ir pervargimo riziką laboratorijų darbuotojams“.

Singapūras naujoje automatizuotoje laboratorijų sistemoje „Rapid Automated Volume Enhancer“ (RAVE), kuri skirta platesniam COVID-19 testavimui šalyje, naudoja ypač tikslius ABB robotus.
Singapūras naujoje automatizuotoje laboratorijų sistemoje „Rapid Automated Volume Enhancer“ (RAVE), kuri skirta platesniam COVID-19 testavimui šalyje, naudoja ypač tikslius ABB robotus.

Roboto simuliacijai ir bandymams virtualioje 3D aplinkoje buvo panaudota ABB RobotStudio® simuliacinė programinė įranga. Tai leido sėkmingai ir greitai įgyvendinti projektą be didesnių korekcijų laboratorijos aplinkoje.

„Viešojo ir privataus sektorių partnerystė yra labai svarbi greitam inovacijų pritaikymui. Šis A*STAR, ABB ir kitų mūsų partnerių bendradarbiavimas yra geras pavyzdys, kaip panaudoję robotiką ir automatiką, kartu galime paspartinti COVID-19 testavimą Singapūre“, - sakė dr. David Low, ARTC CEO.

Kitas pavyzdys sveikatos priežiūros įstaigose yra ABB YuMi® robotas Milano politechnikos universiteto mokslinių tyrimų programoje, kuria siekiama padėti ligoninėms atlikti koronaviruso serologinius tyrimus. Kai YuMi® bus įdiegtas, jis galės automatizuoti iki 77 proc. visų operacijų ir atlikti bei išanalizuoti iki 450 mėginių per valandą.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 110 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp