ABB pristato sprendimą, kuris sujungia visus išmaniųjų namų prietaisus ir įrenginius

ABB parodoje IFA 2018 pristatė patobulintą MyBuildings portalą, kuriame nauji Miele ir Bosch funkcionalumai leis namuose valdyti ir kontroliuoti daugelį buitinių prietaisų bei namų  priežiūros paslaugų.

Norėdama sukurti patogesnius namus jų gyventojams, ABB išplėtė MyBuildings portalo -  saugios internetinės platformos, kuri remiasi ABB Ability skaitmeninių sprendimų portfeliu -  funkcionalumą. Kartu su "mozaiq" ekosistema, kuri apjungia namų prietaisus ir paslaugas, atnaujintas portalas siūlo platų pagrindinių gamintojų skaitmeninių paslaugų spektrą.

„mozaiq" platforma į vieną sąsają sujungia visus prietaisus ir įrenginius. Ši platforma tarsi „nematomas vertėjas“ užtikrina, kad visi įrenginiai "susikalbėtų" ir dirbtų tarpusavyje. "mozaiq" prieiga prie „debesyje“ sujungtų įrenginių ir Use Case Designer atveria naujas galimybes esamiems sprendimams. Šios naujoviškos technologijos leidžia tarpusavyje sąveikauti visiems išmaniųjų namų sektoriaus gamintojų įrenginiams, todėl dabar reikia mažiau išlaidų, pastangų ir laiko, norint viską sujungti.

Paslaugas galima užsisakyti MyBuildings portale. Naujas funkcionalumą leidžia Miele ir Bosch (Home Connect) buitinius prietaisus lengvai integruoti ir valdyti per ABB-free@home sistemą. ABB-free@home buvo sukurta siekiant namus paversti išmaniąja erdve. Ji leidžia valdyti net iki 65 funkcijų, tokių kaip apšvietimas, žaliuzės, šildymas, oro kondicionavimas, įėjimo kontrolė; ir tai galima daryti tiek iš nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono, tiek jungiklio pagalba. Mūsų klientai dabar galės išplėsti savo išmaniųjų namų sprendimų portfelį ir prisitaikyti jį individualiems savo poreikiams.

Pavyzdžiui, naudojant šią sistemą, galima stebėti indaplovės ar šaldytuvo būseną, sėdint patogiame krėsle ar net nuotoliniu būdu. Vartotojai taip pat lengvai gali patikrinti po kiek laiko  išsijungs orkaitė. Be to, įjungus ryto scenarijų įsijungia jauki šviesa, pradeda groti mėgstamiausia muzika ir įsijungia kavos aparatas. Išeinant iš namų, galima įjungti komandą "all off" ir visi namų elektronikos prietaisai bei dauguma kitų namo automatizavimo funkcijų išsijungs. Atvira platforma "mozaiq" leidžia namo gyventojams vienoje sąsajoje matyti visus prietaisus ir įrenginius.

ABB pastatų automatizavimo viceprezidentas Bernhard Doerstel sakė: "ABB namų automatizavimo vizija - tai geriausi produktai montuotojams ir ypač išmanūs namai galutiniam vartotojui. Bendradarbiaudami su "mozaiq" džiaugiamės, kad esame vieni iš pirmųjų, kurie integravo papildomus svarbiausius įrenginius į mūsų namų automatizavimo paslaugų portfelį."

"Mes suteikiame savo klientams laisvę derinti ir sujungti savo prietaisus taip, kad visi išmaniųjų namų sprendimai ir buitiniai prietaisai sėkmingai dirbtų kartu. Džiaugiamės, kad šios žinomos bendrovės yra "mozaiq" bendruomenės dalis. Kartu galėsime surasti naujų būdų, kaip suteikti daugiau komforto savo klientams," - teigė „mozaiq" technologijų vadovas (CTO) Bernd Beimdick.

"mozaiq" glaudžiai bendradarbiauja su ABB, Bosch ir Cisco kurdama atviras programinės įrangos platformas, skirtas namų paslaugų ir įrenginių sujungimui.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. ww.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp