Saldumynai prie kavos ir ABB robotai

Saldumynai prie kavos ir ABB robotai

Investicijos į ABB robotus padėjo konditerijos įmonei „Delicato“ padidinti pelningumą ir sukurti geresnę darbo aplinką.

Didžiausias Šiaurės šalių konditerijos fabrikas „Delicato“ konditerijos gaminius Švedijoje kepa daugiau nei 70 metų. Ir nors „Delicato“ gaminių skonis tebėra toks pat puikus, kaip ir tada, tačiau technologijos pažengė toli į priekį nuo 1940-ųjų pabaigos, kuomet įmonės įkūrėjas Einar Belvén pirmą kartą sėdo ant dviračio ir ėmėsi pardavinėti trapius daniškus smėlinius sausainius.

Gamybos linijos atnaujinimui ir 150 darbuotojų darbo krūvio sumažinimui į pietus nuo Stokholmo esančioje Segeltorpo kepykloje „Delicato“ investavo į keturis ABB "FlexPicker IRB360“ robotus.

„Turėjome pagerinti „Delicato“ saldumynų-kamuoliukų linijos pelningumą ir palengvinti darbuotojų monotonišką darbą“, - sakė „Delicato“ gamybos vadovas Anders Jaresjö.

ABB FlexPicker IRB 360 robotai - tai dalis sistemų integratoriaus „Evomatic“ sukurto sprendimo, sprendžiančio „Delicato“ efektyvumo, monotoniško produktų surinkimo poreikį.

"Buvo iššūkis labai tiksliai surinkti „Delicato“ kamuoliukus nuo konvejerio linijos ir sudėti juos į dėklus, o po to - supakuoti. Todėl griebtuvai ir programinė įranga buvo labai svarbi sprendimo dalis“, - sakė Jaresjö.

FlexPicker robotai kartu su ABB PickMaster leidžia labai greitai nuo linijos surinkti „Delicato“ kamuoliukus ir sudėti juos į dėklus. Po to jie įpakuoti ir sudėdami į dėžes, kuriose gabenami vartotojams.

ABB robotai tapo tikra paspirtimi kepyklai, nes FlexPicker robotai leido apie 40 proc. sumažinti personalo išlaidas kamuoliukų rinkimo ir pakavimo gamybos linijoje. Proceso automatizavimas taip pat palengvino aukštų įmonės higienos standartų laikymąsi. Be to, pašalinus daugelį monotoniškų darbų sumažėjo personalo traumų rizika šioje linijoje.

„Geresnė darbo aplinka ir naujos technologijos mūsų darbuotojams suteikė galimybes išmokti naujų užduočių ir lavinti įgūdžius. Mūsų investicijos į robotus padėjo mums ne tik tapti į ateitį orientuota įmone, bet naujos technologijos palengvino naujų darbuotojų pritraukimą į įmonę,“ - pridūrė Jaresjö.

Robotams nenuilstamai nuo konvejerio renkant „Delicato“ kamuoliukus, Jaresjö planuoja itoliau investuoti į robotus. "Šis sprendimas atidarė "Delicato" duris. Ateityje ir toliau investuosime į robotizaciją ir automatizavimą."

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp