ABB prisijungia prie „Nobelio“ tarptautinių partnerių grupės

ABB inovacijos mokslo ir inžinerijos srityse bei dėmesys švietimui yra naujos tarptautinės partnerystės su Nobelio organizacija pagrindas.

ABB prisijungė prie novatoriškų įmonių grupės ir tapo tarptautine Nobelio partnere (ang. Nobel International Partner), kuri veikia kartu su Stokholmo "Nobel Media" – tarptautiniu Nobelio fondo informacijos kanalu, kuris kasmetinėmis fizikos, chemijos ir kitose mokslo srityse premijomis įvertina labiausiai pasaulį keičiančius laimėjimus.

Tapdama tarptautine "Nobelio" partnere ABB savo gilią patirtį mokslo, inovacijų ir mokslinių tyrimų srityse įneš į tarptautines „Nobel Media" programas - veiklas, kuriomis siekiama išplėsti Nobelio premijos gavimo galimybes milijonams studentų, sprendimų priėmėjų ar intelektualų visame pasaulyje.

""Nobel" ir ABB tiki inovacijoms ir idėjų jėga," - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. „Mus įkvepia galimybės novatorišką Nobelio premijos laureatų darbą padaryti labiau matomu; džiaugtis mokslu ir jo atradimais bei įkvėpti darbams naują pionierių kartą. Mes džiaugiamės bendradarbiavimu su "Nobel" ir savo klientus, darbuotojus ir bendruomenes visame pasaulyje taip pat įtrauksime į šią įdomų partnerystę."

"Nobelio" informacinė veikla apima renginius, skaitmenines žiniasklaidos priemones ir specialias parodas bei veiklą, susijusią su šimtais Nobelio premijos laureatų nuo 1901 metų, kuomet XIX amžiuje Švedijos chemiko, inžinieriaus ir išradėjo Alfredo Nobelio palikimas tapo įkvėpimu įsteigti Nobelio premijas. Veikla, kurioje dalyvaus ABB, apima „Nobel Prize Dialogues“ – kasmetinius renginius pasaulio sostinėse, kuriuose Nobelio premijos laureatai, mokslininkai, išradėjai ir kiti iškilūs mąstytojai kartu su visuomene diskutuoja apie aktualiausias pasaulio problemas.

"Tikime, kad kartu: „Nobel“ ir ABB - galėsime dar labiau sudominti žmones visame pasaulyje šiomis sritimis,“ – sakė "Nobel Media" vadovas Mattias Fyrenius. "Ir aš manau, kad tai svarbu ABB. Tai svarbu „Nobeliui“. Ir aš tikrai tikiu, kad tai svarbu visai žmonijai."

Johan Söderström, ABB vykdomasis direktorius Švedijoje, kuri yra „ASEA“ būstinė, t.y. ta "A" ABB pavadinime, kuri 1987 metais susijungė su Šveicarijos "Brown Boveri", teigė, kad Nobelio partnerystė bendrovei turi ypatingą reikšmę. „Bendradarbiavimas su viena iš svarbiausių mūsų šalies institucijų yra privilegija mums visiems ABB. Mes džiaugiamės, kad kartu su geriausiais pasaulio mokslininkais tirsime įvykius, veiklą ir kartu įsipareigosime stiprinti naujos kartos lyderius."

Tapdama "Nobelio" tarptautine partnere ABB prisijungia prie kitų tarptautinių bendrovių, kurios žinomos savo išskirtiniu dėmesiu moksliniams tyrimams, technologinėms naujovėms, švietimui, tvariam ekonomikos augimui ir socialinei atsakomybei: 3M, Ericsson, Scania ir "Volvo Cars". Daugiau apie „Nobel Media“ rasite nobelprize.org.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. ww.abb.com

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp