ABB dažnio keitikliai padeda išsaugoti Ermitažo muziejaus brangius meno kūrinius

ABB dažnio keitikliai padeda išsaugoti Ermitažo muziejaus brangius meno kūrinius

ABB dažnio keitikliai padeda išsaugoti istorinio Rusijos valstybinio Ermitažo muziejaus interjerą ir brangius meno kūrinius.

Antrame pagal dydį pasaulyje Rusijos valstybiniame Ermitažo muziejuje Sankt Peterburge saugoma daugiau nei trys milijonai meno kūrinių ir pasaulio kultūros artefaktų, įskaitant paveikslus ir skulptūras.

Norint išsaugoti muziejaus istorinį interjerą ir brangius meno kūrinius, būtina išlaikyti griežtus mikroklimato: temperatūros ir drėgmės - parametrus, nuolat palaikyti oro cirkuliaciją ir filtravimą.

Žiemos rūmuose dar 2014 metais buvo atliktas HVAC (šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo) sistemų modernizavimas. Ir nuo tada energiją taupančios ABB technologijos ne tik užtikrina tinkamą klimatą tiek meno kūriniams, tiek ir muziejaus lankytojams bei darbuotojams, bet ir padeda sutaupyti. 

ACS880 dažnio keitikliai leido muziejui kasmet sutaupyti iki 12 000 JAV dolerių, o anglies dvideginio išmetimą sumažinti 78 tonomis. Toks kiekis atitinka vidutinės keleivinės transporto priemonės, nuvažiuojančios daugiau nei 280 000 km, šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp