Naujas biurų pastatų etalonas

Naujas biurų pastatų etalonas

Valstybinės Vietnamo telekomunikacijų bendrovės „Viettel“ būstinė Hanojuje nustato naują biurų pastatų etaloną ir demonstruoja kaip ABB technologiniai sprendimai padeda miestams tapti išmanesniais ir tvaresniais.

Išmanūs pastatai yra gyvybiškai svarbūs tokiems tankiai apgyvendintiems ir sparčiai augantiems miestams kaip Hanojus. Komerciniai pastatai suvartoja daug energijos, tačiau ABB sprendimai "Viettel" leido sutaupyti iki 20 procentų elektros energijos sąnaudų ir užtikrinti saugią bei patogią  darbo aplinką.

Energijos vartojimo efektyvumas ir tvarumas yra svarbūs abiem įmonėms. „Esame Vietnamo  technologijų lyderiai ir šiame skaitmeniniame amžiuje siekėme sukurti savo būstinę tarsi  naujovių simbolį, todėl joje naudojamos technologijos turėjo atitikti šį tikslą ir suteikti kuo daugiau  komforto darbuotojams,“ - sakė „Viettel Group“ nekilnojamojo turto valdymo direktorius Ha Quang Huy. „Tuo pačiu technologijos turėjo atitikti "Viettel" vertybes: tvarumą ir socialinę  atsakomybę. Todėl pasirinkome ABB“.

Pagrindinės šiame šiuolaikiškame pastate naudojamos technologijos yra išmaniųjų pastatų sprendimai, energiją taupantys varikliai ir HVAC pavaros.

Vizualiai įspūdingame aštuonių aukštų ovalo formos pastate dirba apie 1000 darbuotojų, o visų pastato operacijų:  nuo apšvietimo, šildymo, saugos ir energijos - valdymas yra sujungtas per ABB i-bus® KNX sistemą. 

ABB ACH580 pavaros yra nauja elektros variklių, skirtų šildymui, vėdinimui, oro kondicionavimui, greičio valdymo karta. Ypač tikslus variklių valdymas leidžia pastate suvartoti tik tiek energijos, kiek jos reikia oro ar vandens cirkuliacijai.

ABB ir toliau sprendžia energetikos iššūkius teikdama sprendimus, kurie elektros energiją įneša į namus, biurus, gamyklas, transportą, todėl jie kasdien tampa saugesni ir efektyviau vartojantys energiją.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp