ABB išmanieji šviesos jungikliai integruojami į "Philips Hue" išmaniąją apšvietimo sistemą

ABB išmanieji šviesos jungikliai integruojami į "Philips Hue" išmaniąją apšvietimo sistemą

ABB prisijungė prie naujos partnerystės programos

Išmaniųjų namų technologijų lyderė ABB pradėjo bendradarbiauti su "Signify" (anksčiau "Philips Lighting") ir "IFA" parodoje Berlyne pristatė naują išmaniųjų šviesos jungiklių spektrą.

"Friends of Hue" programa, kuria siekiama skatinti įmones kurti prietaisus, programas ir sistemas, kurios sąveikautų su išmaniąja apšvietimo ekosistema "Philips Hue", pritraukė daugelį rinkos lyderių šioje technologijų srityje, tokių kaip "Amazon", "Apple" ir "Google".

Naujieji ABB "Friends of Hue" išmanieji šviesos jungikliai integruojami į "Philips Hue" apšvietimo sistemą per „Hue bridge“. Tai leidžia vartotojams šviesos jungiklį įtraukti į "Philips Hue" programą ir valdyti bei individualizuoti namų apšvietimą.

Paavo Tammisto, ABB  instaliacinių medžiagų produktų grupės vadovas, sakė: "Džiaugiamės galėdami pranešti apie „Signify" ir ABB partnerystę. Abi įmonės turi tą pačią viziją apie visapusiškai suderintus išmaniuosius namus, kuriuose galima valdyti visus apšvietimo aspektus iš vieno nuotolinio prieigos taško."

Naujieji ABB jungikliai gali įjungti ir išjungti šviesą,  dimeriuoti specifines lemputes ar atšaukti apšvietimo nustatymus. Energiją taupantis „Friends of Hue“ modulis gali būti integruotas į ABB: carat®, solo®, Busch-axcent® ir future® serijas. Nauja ABB „Friends of Hue" šviesos jungiklių serija prekyboje pasirodys 2019 metų pirmąjį ketvirtį.

Apie „Philips Hue" -  tai pasaulyje pirmaujanti išmaniųjų namų apšvietimo sistema, kuri keičia apšvietimo namuose supratimą bei įtakoja žmonių jausmus, nušviečia kasdienybę ir užtikrina ramybę.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. ww.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp