Naujasis ABB ant lubų montuojamas SCARA robotas užtikrina maksimalų lankstumą

Naujasis ABB ant lubų montuojamas SCARA robotas užtikrina maksimalų lankstumą

ABB plečia savo mažų robotų, skirtų greitai ir tiksliai surinkti smulkias detales, spektrą ir pristato IRB 910INV robotą.

Parodos „China International Industry Fair 2018“ Šanchajuje metu ABB pristatė naują IRB 910INV SCARA robotą – naujausią populiarios SCARA šeimos narį. Montuojamas ant lubų IRB 910INV leidžia padidinti kiekvieno centimetro erdvinį efektyvumą ir išgauti lankstumą, kurio reikia sudėtingesnių užduočių atlikimui ribotoje erdvėje. Tvirtinimas ant lubų suteikia IRB 910INV galimybę dirbti toje pačioje erdvėje kartu su kitais robotais ar mašinomis, taip dar labiau didinant našumą.

"Nuo tada, kai pristatėme mūsų SCARA robotų liniją, klientai domisi montuojamais ant lubų robotais, kurie leistų jiems efektyviau išnaudoti ribotą erdvę. Džiaugiamės galėdami pristatyti savo naują IRB 910INV robotą, kuris suteikia mūsų klientams lankstumą bei didžiausią greitį ir tikslumą, kurių jie taip pat tikisi iš ABB,"- teigė ABB robotikos padalinio vadovas Per Vegard Nerseth.

"IRB 910INV taip pat atspindi naują požiūrį į dizainą, apie kurį paskelbėme šių metų pradžioje ir kuris leidžia kurti įvairių dydžių ir variantų robotus, sujungiamus į tam tikrus sprendimus. Tai bus puikus augančios smulkių detalių surinkimo sprendimų linijos papildymas."

IRB 910INV turi patį geriausią šioje klasėje judesio valdymą, kuriuo galima pakartotinai išgauti tikslumą „nuo taško iki taško“, reikalingą atliekant surinkimo, paėmimo ir įdėjimo užduotis elektronikos smulkių detalių surinkime, pvz. varžtų prisukimas, komponentų įterpimas ar montavimas, bei kokybės automatiniai patikrinimai.

Ateityje IRB 910INV bus sertifikuotas "Cleanroom" programoms. Kompaktišką ir lengvą IRB 910INV bus galima įsigyti dviejų variantų: su didžiausia apkrova iki 3 kg ir 350 mm pasiekiamumu, bei 6 kg apkrova ir 550 mm pasiekiamumu. ABB SCARA robotai idealiai tinka užduotims, kuriose reikia greitų, bet labai tikslių „nuo taško iki taško“ judesių, tokioms kaip elektronikos surinkimas, laboratorijų automatizavimas ar dozavimas.

IRB 910INV turėtų būti galima užsisakyti nuo 2018 m. gruodžio mėn.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. ww.abb.com

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp