ABB OmniCore™ - nauja skaitmeninė robotų valdymo era

Nauja ABB OmniCore™ robotų valdiklių šeima suteikia plačiausias "ateities gamyklos" sprendimams pritaikytas judesio kontrolės galimybes.

Parodoje „Automatica 2018“ Miunchene ABB pristatė OmniCore valdiklį ir žengė dar vieną žingsnį naujos gamybos eros link. OmniCore valdikliai yra suprojektuoti taip, kad gamykloms, kurios gamina produktus su vis trumpesniais gyvavimo ciklais, užtikrintų maksimalų našumą ir patikimumą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Valdiklio tikslumas taip pat didina pralaidumą ir mažina ciklo trukmę.

Naujieji OmniCore valdikliai suteikia lankstumą integruojant robotus į skaitmeninę gamyklos ekosistemą tada, kai gamintojams reikia standartizuoto judesių valdymo ar jiems pritaikytų sprendimų. "Automatizavimo poreikiai greitai besikeičiančioje mažų kiekių gamyboje tampa vis sudėtingesni," - sakė ABB robotikos padalinio vadovas Per Vegard Nerseth. "Gamykloms reikia sprendimų, kurie suteiktų lankstumą ir našumą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, bet  tuo pačiu būtų pritaikomi konkrečioms programoms."

ABB didžiuojasi, kad vėl sukūrė geriausią savo klasėje judesio valdymą ir tikslumą 50 procentų mažesnėje erdvėje. Taip yra užtikrinamas maksimalus įrenginio lankstumas ir turimos erdvės panaudojimas bei suteikiama galimybė lanksčiai taikyti robotų sprendimus tiek veikiančiose, tiek naujose gamybos linijose. OmniCore leidžia lanksčiai naudoti ir naujausias skaitmenines  technologijas.

Valdikliai turi integruotą ABB Ability™ skaitmeninę platformą, Connected Services ir ABB SafeMove2 saugos programinę įrangą. Taip naujieji valdikliai bet kurį prijungtą pramoninį robotą gali paversti bendradarbiaujančiu robotu. OmniCore – tai didžiulis šuolis skaitmeninimo procese, kuris leidžia lengvai integruoti daugybę sistemų, o valdymą paverčia didesnės skaitmeninės ekosistemos dalimi.

Valdiklių šeima pristatoma kartu su naujos kartos ABB galinga ir intuityvia operacine sistema RobotWare7, kurios naujos funkcijos leidžia robotams veikti taip, kaip niekada anksčiau; ji yra pasiekiama per naują, ergonomišką FlexPendant.

Tikimasi, kad naujus robotų valdiklius bus galima užsisakyti nuo 2018 metų lapkričio mėn.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. ww.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp