ABB ir „Amazon Web Services“ autoparkams kuria elektrinį rytojų

ABB ir „Amazon Web Services“ autoparkams kuria elektrinį rytojų

ABB ir „Amazon Web Services“ (AWS) (Amazon.com, Inc. bendrovė) kartu kurs elektromobilių parką realiu laiku valdantį skaitmeninį sprendimą, optimizuojantį elektromobilių (EV) naudojimą ir taip spartins autoparkų elektrifikavimą.

Bendradarbiavimas apjungs ABB energijos valdymo, įkrovimo technologijų bei el.Mobilumo sprendimų patirtį su AWS "debesų" technologijų bei programinės įrangos patirtimi.

Nauja platforma, kurią planuojama pradėti eksploatuoti 2021 m. antroje pusėje, leis valdyti EV nuo įkrovos stotelės iki prietaisų skydelio duomenų; taip didinant EV parko efektyvumą bei   patikimumą.

ABB el. Mobilumo verslo prezidentas Frank Muehlon komentuoja: „ABB ir AWS turi panašią viziją apie el. Mobilumo potencialą keičiant visuomenę. Mūsų bendras tikslas yra paversti EV parko valdymą paprastesniu ir prieinamesniu. Šis naujas sprendimas sukels perversmą elektrinio mobilumo srityje, nes EV techninė ir programinė įranga bus integruota į vieną vartotojui patogią ekosistemą. Esame įsitikinę, kad dirbdami kartu galime paskatinti elektrinių transporto parkų plėtrą, suteikdami jų valdytojams daugiau pasitikėjimo pereinamuoju laikotarpiu.“

Dabar 23 proc. visų, su energija susijusių, šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmeta transporto sektorius1. Transporto elektrifikavimas gali žymiai sumažinti CO2 kiekį, o didžiuliai autoparkai, su beveik 400 000 vilkikų ir sunkvežimių kasdien reidančių keliais visame pasaulyje, galėtų suvaidinti lemiamą vaidmenį2. Tačiau daugelis autoparkų susiduria su panašiais iššūkiais, susijusiais su informacija apie transporto priemonę, jos įkrovos būseną realiu laiku, EV techninę priežiūrą ir prieigą prie įkrovimo infrastruktūros.

Šiandien dauguma autoparko operatorių renkasi trečiųjų šalių įkrovos valdymo programinę įrangą, kuri suteikia ribotą funkcionalumą ir pritaikomumą pagal EV modelių ar įkrovos  infrastruktūros įvairovę. Be to, įkrovimo technologijos sparčiai keičiasi, o atsirandantys  pakeitimai gali būti brangūs tiek finansų, tiek resursų prasme. Todėl autoparkų valdytojai ieško lengvai plečiamų, pritaikomų ir saugių programinės įrangos sprendimų kartu su paprastai valdoma įkrovos infrastruktūra.

Daugiau informacijos rasite (anglų k.) čia 

Daugiau apie ABB elektrinį mobilumą skaitykite čia, o jei norite sužinoti daugiau apie „Amazon Web Services“, spustelėkite čia (anglų k.).

1 Making electric transport the new normal by 2030 | The Climate Group

2 Electric Vehicle Outlook 2020, BloombergNEF

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp