ABB ir toliau siekia mažinti anglies dvideginio išmetimą

ABB ir toliau siekia mažinti anglies dvideginio išmetimą

Siekdama ambicingų, bet moksliškai pagrįstų tikslų ABB iki 2030 m. įsipareigojo elektrifikuoti savo transporto priemonių parką bei vartoti tik atsinaujinančių šaltinių elektros energiją.

Pagal naują tvarumo strategiją ir skatindama mažai anglies dvideginio į aplinką išskiriančią visuomenę, ABB bendradarbiaudama su savo klientais ir tiekėjais, iki 2030 metų siekia  sumažinti jų išmetamų teršalų kiekį, bei neutralizuoti anglies dioksido poveikį savo veikloje. Todėl ABB  prisijungė prie trijų iniciatyvų, kurioms vadovauja tarptautinė ne pelno siekianti Klimato grupė (Climate Group):

  • EV 100: ABB įsipareigoja iki 2030 m. elektrifikuoti savo daugiau nei 10 000 transporto priemonių turintį autoparką. Pvz. ABB Švedijoje jau pradėjo keisti apie 700 tarnybinių automobilių į elektra varomas transporto priemones, o ABB Jungtinėje Karalystėje pernai metais paskelbė, kad iki 2025 m. daugiau nei 500 tarnybinių automobilių pakeis į vien tik elektra varomas transporto priemones.
  • RE 100: ABB įsipareigoja iki 2030 m. naudoti 100 proc. iš atsinaujinančių šaltinių gaunamą elektros energiją. 2020 metais 32 proc. visos ABB suvartotos elektros energijos buvo pirkta kaip sertifikuota ekologiška elektros energija arba pagaminta pačios bendrovės saulės elektrinėse. Nuo 2020 m. ABB Šveicarijoje 100 proc.  energijos gauna iš atsinaujinančių šaltinių.
  • EP 100: ABB įsipareigoja išsikelti energijos vartojimo efektyvumo tikslus ir toliau diegti energijos valdymo sistemas savo įmonėse. Jau šiandien daugiau nei 100 ABB įmonių taiko išorėje sertifikuotas arba savo pačios energijos valdymo sistemas.

Be to, bendrovės tikslus Science Based Targets initiative (SBTi) patvirtino, kaip  atitinkančius Paryžiaus 1,5°C susitarimo scenarijų. SBTi yra nevyriausybinių organizacijų: CDP, Jungtinių Tautų pasaulinio susitarimo (UNGC), Pasaulio išteklių instituto (WRI) ir Pasaulio gamtos fondo (WWF) - partnerystė. SBTi apibrėžia ir propaguoja geriausias mokslu pagrįstas tikslų išsikėlimo praktikas ir savarankiškai vertina įmonių tikslus.

ABB taip pat prisijungė prie JT agentūros vadovaujamos pasaulinės JT agentūrų, verslo ir pramonės lyderių koalicijos „Business Ambition for 1.5°C Campaign“.

"Mes, ABB, norime būti pavyzdžiu ir patvirtinti, kad mūsų ambicingi tikslai turi mokslinį pagrindą,“ - sakė ABB komunikacijos ir tvarumo vadovas Theodor Swedjemark. "Tikime, kad technologijos ir žmonės yra esminis dalykas, padedantis sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir apsaugoti mūsų planetą".

ABB tvarumo strategijoje pagrindinis dėmesys skiriamas toms sritims, kurios turi didžiausią poveikį: mažai anglies dioksido į aplinką išskirianti visuomenė; išteklių išsaugojimas ir  socialinės pažangos, paremtos sąžiningumu ir skaidrumu, skatinimas. 

Daugiau apie ABB tvarumo strategiją anglų k. skaitykite čia.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp