Daugiau galios, mažiau vietos: Jaguar I-PACE eTROPHY automobilių su nuline emisija įkrovimas

Daugiau galios, mažiau vietos: Jaguar I-PACE eTROPHY automobilių su nuline emisija įkrovimas

ABB, ABB FIA Formulės E čempionato partneris, tapo oficialiuoju Jaguar Racing įkrovimo partneriu naujose elektra varomų automobilių varžybose Jaguar I-PACE eTROPHY.

eTROPHY lenktynės vyks tuo pačiu metu ir tų pačių miestų gatvėse kaip ir ABB FIA Formulės E čempionato lenktynės. Šis čempionatas prasidės gruodžio 15 d. Ad Diriyahe, Saudo Arabijoje.

Priešingai nei specialiai lenktynėms suprojektuoti vienviečiai automobiliai, kurie dalyvauja ABB Formulė E čempionate, Jaguar I-PACE eTROPHY varžysis lenktynėms pritaikyti jau esantys prekyboje elektra varomi Jaguar I-PACE SUVs automobiliai. Jaguar lenktynininkai naudos ABB įkrovimo stoteles, kurios yra tokios pat kaip ir tūkstančiai visame pasaulyje kasdien naudojamų ABB įkrovimo stotelių.

Tačiau reikėjo pasitelkti ir ABB inžinierį išradingumą. Planuodama Jaguar I-PACE eTROPHY lenktynes bendrovė susidūrė su sudėtingu techniniu iššūkiu: kaip greitai pakrauti I-PACE eTROPHY automobilių baterijas pertraukų tarp treniruočių metu, per kvalifikacines varžybas ar lenktynių metu. Ir kaip tai padaryti sezono metu dešimtyje skirtingų miestų, keturiuose žemynuose.

ABB Terra DC įkrovimo stotelės puikiai tiko šiai užduočiai. Tai pačios populiariausios Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose naudojamos ABB įkrovimo stotelės. Buvo tik viena kliūtis - dydis. Įprastinės įkrovimo stotelės yra 2,2 metro aukščio, maždaug tokio pat dydžio kaip ir benzino kolonėlės degalinėse. Tačiau jos per didelės "Jetliners" krovinių talpykloms, kuriose sezono metu bus pervežami automobiliai ir įranga. Šios greitojo įkrovimo stotelės taip pat dažniausiai yra tvirtinamos vietoje ir nėra skirtos transportavimui iš vietos į vietą.

Tad ABB komanda Indijoje perkūrė sprendimą ir perkėlė Terra DC įkrovimo stotelės  funkcionalumą ant ratų ir sutalpino į 1,5 metro aukščio talpą, taip sumažindama stotelės aukštį beveik 32 procentais

„ABB sprendimai, pritaikyti konkretiems kliento poreikiams yra būtent tai, ko ABB ir siekia," – sakė ABB elektromobilių įkrovimo padalinio vadovas Frank Muehlon. "Partnerystė su Jaguar I-PACE eTROPHY yra dar vienas pavyzdys, kaip ABB sugeba įveikti iššūkius, pasitelkdama inovatyvius inžinerinius sprendimus." 

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp