ABB pristato greičiausią pasaulyje elektromobilių įkrovimo stotelę

Šiandien ABB pristato greičiausiai kraunantį, novatorišką "viskas viename" elektromobilių įkroviklį.

  • Pasikrauti 100 kilometrų galima greičiau nei per 3 min.
  • Tai vienintelė įkrovimo stotelė vienu metu galinti krauti iki keturių transporto priemonių.
  • Puikiai tinka degalinėse, miesto parkinguose, prekybos vietose ir auto parkuose.

Naujasis ABB "Terra 360" yra modulinis įkroviklis, vienu metu galintis krauti iki keturių transporto priemonių ir turintis dinaminį galios paskirstymą. Tai reiškia, kad vairuotojams neteks laukti eilėje, jei stotelėje jau kažkas kraus eletromobilį. Jie tiesiog naudos kitą kištuką. Naujojo įkroviklio didžiausia galia - 360 kW ir jis gali pilnai įkrauti bet kurį elektromobilį per 15 minučių ar dar greičiau. Jis atitinka bet kurį elektromobilio vairuotojo poreikį - nesvarbu, ar jam reikia greito įkrovimo, ar tik papildyti bateriją, apsipirkinėjant maisto prekių parduotuvėje.

"Viso pasaulio vyriausybėms kovojant su klimato kaita ir formuojant viešąją politiką, palankią elektromobiliams ir įkrovimo infastruktūros vystymui, ypač greitų, patogių ir lengvai valdomų įkrovimo stotelių, poreikis yra didesnis nei bet kada anksčiau", - sakė ABB el.mobilumo verslo prezidentas Frank Muehlon. "Terra 360" stotelė, kuri patenkina įvairius įkrovimo poreikius, yra raktas į šios augančios paklausos patenkinimą ir spartesnį el. mobilumo vystymą visame pasaulyje.

"Tai jaudinanti diena ABB, kuri, būdama pasaulinė elektromobilių greitojo įkrovimo lyderė, atlieka svarbų vaidmenį kurdama mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenę", - sakė ABB vyriausiasis komunikacijos ir tvarumo pareigūnas Theodor Swedjemark. "Kelių transportas sudaro beveik penktadalį nuo išmetamo CO2 kiekio pasaulyje, todėl el. mobilumas yra labai svarbus siekiant Paryžiaus klimato kaitos tikslų. Mes taip pat rodysime pavyzdį ir visą savo daugiau nei 10 000 autoparką pakeisime į netaršias transporto priemones."

Europos rinkoje pasirodysianti nuo 2021 m. pabaigos, o nuo 2022 m. - JAV, Lotynų Amerikoje ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose, "Terra 360" sukurta atsižvelgiant į kasdienius elektromobilių vairuotojų poreikius ir lūkesčius. Ji užtikrina greitį ir patogumą kartu su  naudojimo paprastumu.

"Terra 360" įkrovikliai tenkina ne tik privačių elektromobilių vairuotojų poreikius degalinėse, parduotuvėse ar mažmeninės prekybos vietose, bet ir gali būti įrengti komercinėse įmonėse jų elektromobilių parko: elektromobilių, mikroautobusų ar sunkvežimių - įkrovimui.
center

Novatoriška apšvietimo sistema nurodo naudotojui įkrovimo procesą, rodo elektromobilio baterijos įkrovos būklę (SoC) bei likusį laiką iki optimalaus įkrovimo seanso pabaigos. Greičiausias pasaulyje elektromobilių įkroviklis taip pat pritaikytas neįgaliųjų vežimėliams ir turi ergonomišką kabelių valdymo sistemą, kuri padeda vairuotojams greitai ir su minimaliomis pastangomis prisijungti prie įkroviklio.

"Terra 360" įkrovikliai tenkina ne tik privačių elektromobilių vairuotojų poreikius degalinėse, parduotuvėse ar mažmeninės prekybos vietose, bet ir gali būti įrengti komercinėse įmonėse jų  elektromobilių parko: elektromobilių, mikroautobusų ar sunkvežimių - įkrovimui. Nes galima krauti iki keturių transporto priemonių per naktį arba greitai papildyti baterijų atsargas dieną. Kadangi "Terra 360" įkrovikliai užima nedaug vietos, juos galima įrengti nedideliuose sandėliuose ar automobilių stovėjimo aikštelėse, kur mažai vietos.

"Terra 360" įkroviklius galima individualizuoti: jiems galima suteikti savo įmonės prekinio ženklo išvaizdą, naudojant plėvelę arba keičiant LED šviesos diodų juostelių spalvą. Taip pat yra galimybė įrengti integruotą 27 colių reklaminį ekraną vaizdo įrašams ar nuotraukoms rodyti.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp