Tvirti ir atsparūs šalčiui ABB paskirstymo skydai padeda įrengiant  įkrovimo stoteles Laplandijoje

Tvirti ir atsparūs šalčiui ABB paskirstymo skydai padeda įrengiant įkrovimo stoteles Laplandijoje

Laplandijos elektros tinklų bendrovė prie tinklo prijungia naujas didelės galios įkrovimo stoteles, naudodama dideliam šalčiui atsparius ABB paskirstymo skydus su Kabeldon sistema.

Turizmo augimas reiškia, kad ir elektromobilių (EV) įkrovos paslaugų populiarumas Šiaurinėje  Suomijoje auga greičiau nei kituose regionuose. "Arctic Circle Energy and Water Ltd" ("Neve" pagal Suomijos įmonės pavadinimą "Napapiirin Energia ja Vesi") užsiima EV naudojimo skatinimu Laplandijoje; ir be energijos paskirstymo darbų, „Neve“ prižiūri apie 30 elektromobilių įkrovimo stotelių Laplandijos regione.

„Mūsų įkrovimo paslaugų klientai daugiausia yra turistai, kuriems reikia įsikrauti savo elektromobilį pakeliui ir, pageidautina, greitai. Įkrovimo paslaugas teikiame nuo 2015 m., o  tendencijos yra tokios, kad paklausa padvigubėja kasmet“, – sako "Neve" plėtros vadovas Jouni Karasti.

Šių metų vasarą „Neve“ konsolidavo savo įkrovos stotelių tinklą įrengdama dvi naujas 150 kW galios įkrovimo stoteles, Rovaniemio mieste, šalia valstybinės Suomijos magistralės Nr. 4. Abi įkrovos stotelės yra prijungtos prie paskirstymo tinklo per ABB Kabeldon 630 A paskirstymo skydus.

„ABB Kabeldon paskirstymo skydai, mums yra tobulas produktas“, – sako
„ABB Kabeldon paskirstymo skydai, mums yra tobulas produktas“, – sako "Neve" plėtros vadovas Jouni Karasti.

"Neve" pageidavo, kad centrinių mazgų infrastruktūra turėtų erdvės augti ateityje, taip pat būtų  galimybė prijungti papildomus įkrovos taškus.

"Neve" taip pat norėjo investuoti į sprendimą, kuris būtų patvarus visomis prasmėmis. Tvirti Kabeldon skydai yra labai ilgaamžiai dėl tvirtos, tačiau lanksčios konstrukcijos.

„Skydai nepažeidžiami, net jei į juos atsitrenkia sniego valytuvas. Jie labai tvirti“, – sako Karasti. „Mūsų tinkle jau yra šimtai skirtingų dydžių Kabeldon skydų ir mums tai yra tobulas  produktas.

Be to, "Neve" buvo svarbu, kad būtų galima prie skydų prijungti bet kurio gamintojo įkrovimo stoteles, nes paskirstymo skydų techninio eksploatavimo metu stotelės bus keičiamos net keletą kartų.

Tvirta ir lanksčia konstrukcija pasižymintys Kabeldon skydai yra labai ilgaamžiai.
Tvirta ir lanksčia konstrukcija pasižymintys Kabeldon skydai yra labai ilgaamžiai.

Žemos įtampos tinkle paskirstymo skydai yra įprastas esminis komponentas, per kurį elektros energija paskirstoma į skirtingas vietas.

Įkrovimo stotyje naudojamas Kabeldon skydas yra standartinis 630 A modelis su keliais papildomais priedais, kuriuos įrengė "Onninen". „Prie įprastų skydų pridėjome elektros skaitiklius. Taip pat pridėjome saugiklius-jungiklius, kuriuos galima keisti pagal situaciją, jei prie skydo bus jungiamos naujos ar galingesnės stotelės“, – aiškina "Onninen" pardavimų vadovas Mikko Meriläinen. 

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp