Kalėdų Senelis dovanas išvežioja vien elektra varomu sunkvežimiu!

Kalėdų Senelis dovanas išvežioja vien elektra varomu sunkvežimiu!

Kalėdų Senelis, padedamas ABB, Coca-Cola ir Volvo Trucks, šiemet dovanas išvežioja elektra varomu sunkvežimiu.

ABB įkrovos stotelės yra Italijos įkrovimo infrastruktūros dalis ir tai padės kalėdiniam Coca-Cola sunkvežimiui sklandžiai pervažiuoti šalį iš šiaurės į pietus. 

Tai pirmasis Coca-Colos šventinio turo 100% elektrinis sunkvežimis, kuris nuvažiuos 1300 km, sustodamas Milane, Bergame, Neapolyje ir Katanijoje. Pažangiausias visiškai elektrinis Volvo sunkvežimis taip pat sustos ABB gamyklose, kuriose galės pasikrauti tvariai, t.y. iš 100% iš atsinaujinančių šaltinių gaunama elektros energija, kuri visose ABB Italijos gamyklose yra naudojama nuo 2019 m. 

„Volvo FL Electric“ sunkvežimis pasirinktas dėl tylaus darbo, manevringumo, reikalingo miestuose ir gebėjimo greitai pristatyti iki 16,7 tonų kalėdinių dovanų. 200 kW galią (atitinkančią 272 hp) užtikrina keturios 265 kWh baterijos.

Kalėdinis Coca-Cola sunkvežimis naudos įvairias įkrovos technologijos – nuo greičiausių pasaulyje, kurias pasaulinei rinkai ABB gamina Italijos gamykloje Valdarne, iki pakeliui randamų greitos įkrovos stotelių, ar Terra AC lėto įkrovimo per naktį.

ABB skatina perėjimą prie tvaraus transporto ir iki 2030 metų siekia įgyvendinti tvarumo strategiją, pagal kurią raginama visame pasaulyje pereiti prie išmetamųjų teršalų mažinimo, naudojant atsinaujinančią energetiką, gerinant elektros energijos vartojimo efektyvumą bei  visiškai elektrifikuojant savo automobilių parką, kurį šiuo metu sudaro daugiau nei 10 000 automobilių. Kartu su šiuo įsipareigojimu ABB siekia padėti klientams kasmet sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį 100 megatonų – tai atitinka 30 mln. degimo sistemos automobių eliminavimą iš planetos kelių.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp