ABB įkrovos technologijos padės elektrifikuoti PACCAR sunkvežimių autoparkus

ABB įkrovos technologijos padės elektrifikuoti PACCAR sunkvežimių autoparkus

ABB elektra varomų transporto priemonių įkrovos iki 350 kW sprendimai aptarnaus PACCAR transporto parkus visoje Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

ABB ir PACCAR - tarptautinio aukščiausios kokybės sunkvežimių projektavimo, gamybos ir aptarnavimo lyderio – partnerystė suteiks PACCAR atstovams ir jų klientams naujus pažangius įkrovimo sprendimus Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose sunkvežimiai sugeneruoja apie 25 procentus viso transporto išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

„ABB ir PACCAR partnerystė paspartins elektrinio transporto plėtrą bei sumažins anglies dvideginio išmetamųjų teršalų kiekį bei sumažins triukšmo lygį“, – sakė Frank Muehlon, ABB el. mobilumo verslo prezidentas. „Kaip ir PACCAR, taip ir ABB mato didžiules krovinių gabenimo pramonės elektrifikavimo galimybes ir yra įsipareigojusi teikti saugius, pažangius ir tvarius elektrifikavimo sprendimus elektra varomų transporto priemonių įkrovimui.“

ABB įkrovimo sistemos padės optimizuoti transporto parko įkrovimą naudojant didelės galios, greito įkrovimo stoteles sustojimų metu, arba mažesnės galios stoteles įkrovai nakties metu, ar galutinėje krovinio pristatymo vietoje.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su ABB,“ – sakė PACCAR technologijų vadovas John Rich. „Mūsų klientai gaus pirmaujančias technologijas ir efektyvumą iš mūsų „Peterbilt“, „Kenworth“ ir „DAF“ nulinės emisijos sunkvežimių modelių, kartu su ABB rinkoje pirmaujančia elektromobilių įkrovimo technologija“.

Abi įmonės siekia tvarumo tikslų tiek klientų, tiek savo veikloje.

Išsamiau skaitykite anglų k. čia.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp