Vėjo malūnus saugo  ABB elektros lanko gedimo aptikimo technologija

Vėjo malūnus saugo ABB elektros lanko gedimo aptikimo technologija

Pietų Olandijos vėjo malūnai mena XVIII amžiaus pradžią.

Kinderdeike vėjo malūnai buvo statomi polderių nusausinimui ir jie jau senokai įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, o jų apsauga, ypač nuo gaisro, yra ypatingas rūpestis. Todėl ABB technologijos: naujausios elektros paskirstymo sistemos ir pažangiausia elektros  lanko gedimo aptikimo technologija - padeda užsitikrinti visapusišką saugumą.

Prieš 200 metų statyti mediniai ir nendrėmis dengti malūnai reikalauja kruopščios priežiūros ir apsaugos, ypač nuo gaisro, nes 1981 ir 1997 metų gaisrai sunaikino du malūnus. Todėl devyniolikos malūnų, apsaugai nuo gaisro buvo pritaikyti ABB elektrifikavimo sprendimai.

UNESCO siekia išsaugoti šias istorines įžymybes ateities kartoms, todėl norint užtikrinti kuo patikimesnę apsaugą nuo gaisro, reikėjo atnaujinti elektros sistemas. Kadangi dauguma iš 19 malūnų taip pat naudojami kaip gyvenamieji namai, buvo labai svarbu, kad sistemų atnaujinimo metu nebūtų ilgam laikui prarandamas elektros energijos tiekimas. Visi komponentai ar posistemės turėjo būti kompaktiškos, tinkamos jau turimoms elektros sistemoms ir greitai sumontuojamos.

Siekiant užtikrinti išskirtinę apsaugą ir patenkinti griežčiausius reikalavimus, buvo įrengti ABB elektros skydai, kurie apsaugo nuo perkrovų, trumpojo jungimo ar įžeminimo gedimų. Skydus paprasta pritaikyti sudėtingoms sąlygoms, tokioms kaip vėjo malūnai, bet kartu tai ir saugi erdvė tokiems saugos komponentams, kaip DS-ARC1 elektros lanko apsaugos jungiklis  (AFDD).

Elektros lanko gedimų aptikimo įrenginys / Arc Fault Detection Device (AFDD)
Elektros lanko gedimų aptikimo įrenginys / Arc Fault Detection Device (AFDD)

Jan Dirk Verheij iš "SWEK Foundation World Heritage" aiškina: „Norint išsaugoti malūną, jis turi nuolat suktis, ir tuo pačiu tai yra pagrindinė atrakcija kasmet čia atkeliaujantiems šimtams tūkstančių turistų. Pažangiausios ABB paskirstymo sistemos ir el. lanko gedimų aptikimo įrenginiai užtikrina aukščiausią įmanomą priešgaisrinę apsaugą, todėl mes galime priiminėti  savo lankytojus bei išsaugoti šiuos vėjo malūnus ateities kartoms."

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp