30 metų ABB Lietuvoje – 3000 pasodintų medelių

30 metų ABB Lietuvoje – 3000 pasodintų medelių

  • 2022 m. balandžio 27 d. ABB švenčia 30 metų veiklos Lietuvoje sukaktį 
  • Investuodami į tvarią ateitį šia proga įmonės darbuotojai Ukmergės regione pasodino daugiau nei 3000 medelių.  

Vienas pagrindinių ABB tikslų iki 2030 m. veikloje neutralizuoti išmetamo anglies dioksido kiekį. To siekdama bendrovė nuosekliai pereina prie tvarios energetikos. Galima pasidžiaugti, kad ABB biure Lietuvoje jau anksčiau buvo įrengta saulės elektrinė, o nuo šių metų pradžios įmonė perėjo prie 100 proc. atsinaujinančios elektros energijos iš vėjo jėgainių. Tai padės sutaupyti iki 122 MWh elektros energijos ir gerokai sumažins COpėdsaką  

Norėdami ne tik savo veikla, bet ir visuomeniniais darbais prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo ir miškingumo didinimo ABB Lietuvoje vadovai kartu su darbuotojais nusprendė gražią sukaktį įprasminti nauja pradžia – Ukmergės rajone, Balelių girininkijoje, atsodino daugiau nei  3000 medelių.  

ABB UAB valdybos narys Dainius Bružas dalinasi, jog kolektyvas šią mintį pasitiko džiugiai ir vieningai nusprendė, jog tai bus geriausia gimtadienio dovana, kuri visuomet primins šią įmonės sukaktį. „Tvarumo siekis yra mūsų kasdienybė – padedame klientams sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir saugoti išteklius. Savo veiklai esame išsikėlę ryžtingus tikslus: jau dabar biure naudojame tik žaliąją energiją, o iki 2025 m. siekiame elektrifikuoti savo transporto priemonių parką bei vartoti tik atsinaujinančių šaltinių elektros energiją. Švęsdami 30-metį Lietuvoje pasirinkome savo laiką, darbą ir pastangas investuoti į tai, kuo galėsime džiaugtis dar po 30 metų. Juk miškai valo orą, kuriuo mes kvėpuojame, užtikrina rekreacinę funkciją, saugo dirvožemį. Taigi jų sodinimas mums visiems buvo labai prasminga ir maloni veikla, kuri dar ilgai primins šią sukaktį“, - sakė D. Bružas.  

Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninio padalinio vadovas Virginijus Šalčiūnas taip pat sveikina tokį ABB sprendimą. „Miškai atlieka svarbų vaidmenį švelninant neigiamą klimato kaitos poveikį. Tuo pat metu biologiškai įvairesnis miškas, kuriame gyvena įvairios augalų ir gyvūnų rūšys, yra atsparesnis ir mažiau nukenčia nuo neigiamo klimato kaitos poveikio“, - sako V. Šalčiūnas.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp