ABB padės "Shell" kurti pasaulinį elektromobilių įkrovos tinklą

ABB padės "Shell" kurti pasaulinį elektromobilių įkrovos tinklą

  • ABB pasirašė naują tarptautinę sutartį su "Shell" dėl įkrovimo sprendimų tiekimo
  • llgalaikę abiejų bendrovių partnerystę pratęsia ABB sprendimai, kurie padės "Shell" kurti pasaulinį įkrovos tinklą
  • ABB įkrovos sprendimai apims ir "Terra 360" - greičiausią pasaulyje "viskas viename" elektromobilių įkrovimo stotelę

ABB e-Mobilumo padalinio bei "Shell" bendradarbiavimas, kurio tikslas suteikti milijonams elektromobilių vairuotojų visame pasaulyje lanksčią ir kokybišką elektromobilių įkrovą, persikelia į naują lygmenį.

Elektromobilių įkrovimo infrastruktūros lyderė ABB pasirašė naują tarptautinę sutartį su "Shell" dėl ABB AC (kintamosios) ir DC (nuolatinės srovės) įkrovimo stotelių tiekimo: nuo AC stotelių skirtų įkrauti elektromobilį namuose ar darbe, iki "Terra 360" stotelių, kurios idealiai tinka degalinėse, miestų parkavimo vietose, prie prekybos centrų ir pan.

ABB ir „Shell“ bendradarbiavimas padės spręsti du iššūkius, susijusius su augančiu elektromobilių skaičiumi. Pirmas: įkrovos infrastruktūros prieinamumas, nes "Shell" iki 2025 m. visame pasaulyje planuoja įrengti daugiau nei 500.000 įkrovos taškų, o iki 2030 metų - 2.500.000 įkrovos taškų gyvenamuosiuose rajonuose, prie komercinių įstaigų ar "Shell" degalinėse. Antras:  įkrovimo greitis, kurį užtikrins ABB įkrovimo stotelės, tarp kurių ir „Terra 360“.

ABB e-Mobility vadovas Frank Muehlon komentavo: „Abi bendrovės bendradarbiauja "ABB FIA Formula E"  ir siekdamos pažangos el. mobilumo srityje ABB ir "Shell" diegia naujoves. Nuo 2019 m. kartu dirbame viešosios įkrovimo infrastruktūros srityje, o ši naujausia sutartis perkelia mūsų bendradarbiavimą į sekantį lygmenį.

"Džiaugiamės galėdami padėti "Shell" įgyvendinti jos tikslą ir padėti sukurti pasaulinį įkrovos tinklą. Mūsų įkrovos paslaugų asortimentas leis „Shell" pasirinkti tinkamiausią sprendimą bet kuriam poreikiui ir taip bus suteikiama galimybė kuo daugiau žmonių naudotis įkrovos paslaugomis, nepriklausomai nuo to, kur jie bebūtų.“

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp