ABB Free@home sistema įdiegta prabangiame Vilniaus restorane

ABB Free@home sistema įdiegta prabangiame Vilniaus restorane

Vilniečių bei miesto svečių pamėgtas restoranas „Astorija Brasserie“ pandeminį laikotarpį išnaudojo tikslingai. Renovacijos metu restorane buvo įdiegta ir „ABB Free@home“ sistema.

  • ABB Free@home – inovatyvus sprendimas ne tik namams – sistema įdiegta restorane „Astorija Brasserie“
  • Inovatyvus sprendimas padės sukurti modernų interjerą, optimizuoti darbo procesus ir užtikrins saugumą.

Restorane buvo ne tik atnaujintas interjeras, bet ir įdiegta išmani patalpų valdymo sistema, kuri leis optimizuoti darbo procesus ir užtikrins saugumą. Prie restorano atnaujinimo darbų prisidėjo ir ABB partneris UAB ELMAVA. Jos darbų vadovo Sergej Černikov teigimu, restoranas nuolat dirbo jau 20 metų, todėl jo vadovams norėjosi modernių permainų.

„Naujas modernus interjeras, grindinis šildymas bei inovatyvus apšvietimas – vieni pagrindinių restorano vadovų renovacijos tikslų, kuriuos sėkmingai pavyko įgyvendinti. Anksčiau restorano apšvietimą bei temperatūrą darbuotojams tekdavo valdyti daugybės jungiklių pagalba. Norint optimizuoti šiuos procesus buvo nuspręsta restorane integruoti „ABB Free@home“ sistemą, kuri patalpos apšvietimą bei temperatūrą leis valdyti vos kelių mygtukų paspaudimu“, – apie atnaujinimą kalba S. Černikov.

Automatizuotas apšvietimas

Darbų vadovo teigimu, apšvietimas – itin svarbus aspektas kuriant malonią restorano atmosferą. „Astorijos“ restorano atveju apšvietimas reguliuojamas priklausomai nuo paros laiko: ryte restorane yra labai šviesu, tuomet atėjus pietums apšvietimas yra mažinamas, o vakare – sukuriama prieblanda. Šį apšvietimo pokytį galime suprogramuoti automatiškai, darbuotojams to nebereikės daryti rankiniu būdu. Paspaudus vieną mygtuką monitoriuje, apšvietimas pasikeis“, – apie modernų apšvietimą kalba S. Černikov.

Efektyvus energijos naudojimas

ELMAVA atstovas priduria, kad įdiegta patalpų valdymo sistema taip pat bus naudinga ekonominiu atžvilgiu – restorano šilumą bus galima valdyti monitoriuje, nustatyti EKO rėžimą arba sumažinti/padidinti temperatūrą esant poreikiui.

ABB pardavimų specialistas Marjan Sadocha taip pat atskleidžia, kad „ABB Free@home“ sistema turi visas funkcijas reikalingas namo valdymui.

„Ji neperkrauta perteklinėmis, retai naudojamomis funkcijomis, būtent dėl to ir sistemos kaina yra patraukli vartotojui, nereikia permokėti už funkcijas, kurių gal niekada ir nepanaudos. Esant poreikiui prie „ABB-free@home“ gali būti prijungtos telefonspynė „ABB-Welcome“, apsaugos sistema „ABB-secure@home“, audio sistema „Sonos“, apšvietimo valdymo sistema „Philips HUE“, o taip pat buitinė technika: „Miele“, „Siemens“ ar „Bosch“. Taigi daug išmaniųjų sistemų gali būti valdoma per vieną „ABB-free@home“ programėlę“, – pasakoja M. Sadocha.

Papildomos galimybės

ABB atstovas atskleidžia dar daugiau „ABB-free@home“ sistemos privalumų. „Įdiegus šią sistemą šeimininkai gali stebėti ir valdyti savo namo funkcijas: šviesas, temperatūrą, žaliuzes. Jie tai gali daryti ne tik lokaliai, bet ir nuotoliniu būdu iš telefono arba planšetinio kompiuterio, visur, kur yra internetas. Galimas valdymas ir balsu per „Amazon Alexa“ arba „Google assistant“.

M. Sadocha priduria, kad „ABB-free@home“ sistemą lengva įdiegti, nereikia specialios programinės įrangos, sistemos komponentai gamykliškai suprogramuoti ir komunikuoja per prieigos tašką „System Access Point“.

„Dar vienas privalumas, kad sistemos funkcijos ir nustatymai gali būti keičiami ir pratęsiami laikui bėgant, jeigu tam yra poreikis. Pavyzdžiui, jeigu prie tam tikro valdymo taško nėra galimybės pravesti „ABB-free@home“ šynos, laidinius sistemos komponentus papildo belaidžiai (WiFI) komponentai. Taigi, šią sistemą galima diegti tiek nuosavame name ar kotedže, tiek biure, arba, kaip šiuo atveju, džiaugiamės sėkmingu sistemos pritaikymu restorane“, – dalinasi ABB atstovas.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp