ABB atidarė didžiausią elektromobilių DC greitojo įkrovimo stotelių gamyklą Italijoje

ABB atidarė didžiausią elektromobilių DC greitojo įkrovimo stotelių gamyklą Italijoje

  • 16 000 m2 plotą užimantis el. mobilumo kompetencijų centras - tai 30 milijonų JAV dolerių investicija 
  • Jame 3200 m2 erdvė skirta moksliniams tyrimams, vystymui bei prototipų kūrimui
  • Tarp ABB el. mobilumo naujovių - "Terra 360" stotelė, kuri įgalina 100 km ridos įkrovą per mažiau nei tris minutes

ABB, atidarydama didžiausią savo DC (nuolatinės srovės) greitojo įkrovimo stotelių gamyklą – el. mobilumo kompetencijos centrą Toskanoje, Valdarne, sustiprino savo, kaip tarptautinės elektromobilių įkrovos sprendimų lyderės pozicijas.

Čia bus gaminami visi ABB DC įkrovos sprendimai, kuriais bus galima elektrifikuoti visas transporto sritis. Taip „ABB eMobility“ verslo sritis įrodo savo įsipareigojimą kurti nulinės emisijos ateitį, kuriant ir diegiant patikimus bei pažangius elektromobilių įkrovos sprendimus.

ABB jau yra pardavusi daugiau nei 680 000 elektromobilių įkrovimo stotelių daugiau nei 85 rinkose ir ši 30 mln. JAV dolerių investicija į naująją Valdarno gamyklą reiškia, kad dabar yra daugiau nei dvigubai didinami gamybos pajėgumai. Nauja 16 000 m2 ploto Valdarno gamykla leis per metus pagaminti daugiau nei 10 000 papildomų DC įkroviklių.

ABB eMobility verslo vadovas Frankas Miulonas sakė: "Naujosios Valdarno gamyklos atidarymas rodo ABB įsipareigojimą kurti nulinės taršos ateitį. Investicijos į Valdarną ne tik didina gamybos pajėgumus, bet ir padeda plėsti mūsų inovacinę mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą, todėl galime ir toliau stiprinti savo, kaip tarptautinės elektromobilių įkrovos sprendimų lyderės, reputaciją, siūlydami ateities el. mobilumo sprendimus šiandienos bei ateities transporto priemonėms."

Naujoji moderni gamykla įveda ir naują šio sektoriaus etaloną - septynios gamybos linijos kas 20 minučių pagamina po vieną DC greitąjį įkroviklį. 15 bandymų įrenginių gali imituoti daugiau kaip 400 įkrovimo sesijų per dieną, o integruoti automatizavimo sprendimai sujungia gamybos cechą su naujovišku automatizuotu sandėliu, taip užtikrinant optimalią atsargų kontrolę, pilną atsekamumą ir efektyvią veiklą.

Be to, naujasis centras padės ABB eMobility verslui ir toliau diegti naujoves. Į mokslinius tyrimus ir plėtrą verslas investavo 14 proc. 2021 m. pajamų. Valdarno centre bus įrengta 3200 m2 erdvė, skirta vystymui ir prototipų kūrimui. Apie 70 iš daugiau kaip 500 darbuotojų čia dirbs  prie inovacinių sprendimų, naujos programinės įrangos ir produktų bei gyvavimo ciklo valdymo priemonių diegimo, siekdami pilnai integruoti mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą su gamyba. ABB eMobility versle visame pasaulyje dirba daugiau nei 350 mokslinių tyrimų ir plėtros ekspertų, kurie yra įregistravę daugiau nei 350 patentų.

Valdarno gamykla taip pat siekia gauti auksinio lygmens LEED sertifikatą, t. y. visame pasaulyje pripažintą nepriklausomą ekologiškų pastatų projektavimo, statybos ir eksploatavimo standartą. Naujoje gamykloje lietaus vanduo surenkamas laistymui, 100 proc. gamybos atliekų perdirbama, o visi energijos poreikiai tenkinami iš sertifikuotų atsinaujinančių šaltinių, įskaitant fotovoltinę sistemą, kuri per metus pagamina 720 MWh elektros energijos ir sutaupo 338 tonas CO2.

Elektros paskirstymas objekte taip pat optimizuotas naudojant „ABB Ability Energy and Asset Manager“ platformą, kuri stebi ir efektyviai valdo daugiau kaip 9 000 įrenginių visame objekte, įskaitant šilumos reguliavimą, apšvietimą ir ventiliacijos įrenginius, todėl, lyginant su tradiciniais sprendimais, galima sutaupyti 60 proc. energijos.

Įgyvendindama savo iki 2030 metų tvarumo strategiją ABB įsipareigojo sudaryti sąlygas kurti mažo anglies dioksido kiekio visuomenę, padėdama klientams mažinti jų išmetamo CO2 kiekį ir kartu siekdama anglies dioksido neutralumo savo veikloje. Transporto sektoriuje išmetama iki 29 proc. visų šiltnamio efektą sukeliančių dujų, todėl išmanių ir patikimų įkrovos sprendimų kūrimas ir gamyba Valdarne leis greičiau pereiti prie efektyvesnių aplinkosauginių permainų, pereinant prie efektyvesnių bet kokių elektrą varomų transporto priemonių: nuo lengvųjų automobilių iki autobusų ir sunkvežimių.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp