ABB padės siekti pasaulio rekordo ilgiausiam keleiviniam traukiniui


ABB su “Swiss Rhaetian Railway” (RhB) Albula/Bernina maršrute, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, siekia paleisti ilgiausią pasaulyje keleivinį traukinį.

Šveicarijos geležinkeliams švenčiant 175-ąsias metines RhB bando pasiekti ilgiausio pasaulyje keleivinio traukinio rekordą, o ABB yra vienas pagrindinių partnerių, siekiant šio pasaulio rekordo, kuris, sėkmės atveju, bus įrašytas į Gineso rekordų knygą.

Tikimasi, kad ilgiausias pasaulyje keleivinis traukinys riedės garsiaisiais Šveicarijos Alpių Engadino ir Graubuendeno regionų spiraliniais tuneliais ir važiuos legendiniu Landwasser viaduku. Kelionės metu traukiniui reikės įveikti 789 metrų aukščio pokytį. 1910 metrų ilgio traukinyje yra 100 vagonų. Naujausiame „Capricon“ Stadler-trains sumontuota energiją taupanti ABB traukos technologija, leidžianti gauti regeneracę stabdymo energiją.

„ABB technologija yra labai svarbi siekiant rekordo“, – aiškina „Rhaetian Railway“ vadovas Renato Fasciati. „Turime novatorišką, bet kartu ir labai tvarią galimybę paleisti savo traukinį. Labai džiaugiamės, kad galime siekti šio pasaulio rekordą su ABB.”

„Pasaulio rekordo siekimas yra iššūkis tiek žmonėms, tiek ir technikai bei leidžia ABB peržengti tvaraus transporto technologijų ribas“, – sako ABB traukos verslo vadovas Edgar Keller. „Džiaugiamės, kad mūsų pagrindinė technologija varo šiuos traukinius, tai leidžia parodyti geležinkelius kaip svarų tvarios ateities transportą”.

ABB technologija prisideda prie efektyvaus ir saugaus eksploatavimo ne tik pačiame traukinyje, bet ir visoje elektros energijos tiekimo grandinėje. 100% bendrovės suvartojamos energijos yra pagaminama hidroelektrinėse, todėl visa tam reikalinga infrastruktūra aprūpinta pagrindinėmis ABB technologijomis ir užtikrina patikimą, tvarų elektros energijos tiekimą.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp