ABB įsigyja "Siemens" žemos įtampos NEMA variklių verslą

ABB įsigyja "Siemens" žemos įtampos NEMA variklių verslą

- ABB plečia savo žemos įtampos NEMA variklių asortimentą, siekdama dar labiau įsitvirtinti kaip šio segmento lyderė

- Tokiu būdu ABB įgyvendina savo pažadą plėstis į naujas rinkas

- Tikimasi, kad šio verslo įsigijimas "ABB Motion" verslas maržą padidins per 24 mėnesius

ABB pasirašė sutartį dėl "Siemens" žemos įtampos NEMA variklių verslo įsigijimo. NEMA varikliai gaminami Gvadalacharoje (Meksika). Įsigydama šį verslą, ABB įsigija gerai vertinamo produkto asortimentą, Šiaurės Amerikos klientų bazę ir patyrusią apie 600 darbuotojų komandą. 2021 m. pajamos siekė apie 63 mln. JAV dolerių. Finansinės sandorio sąlygos neatskleidžiamos. Sandorį tikimasi užbaigti 2023 m. antrąjį ketvirtį.

Šis sandoris - tai dalis "Motion" verslo plėtros strategijos. NEMA variklių padalinyje ketinama išplėsti produktų pasiūlą, tiekimo grandines bei Šiaurės Amerikos klientų aptarnavimą. ABB tiki, kad susijungimo sinergija duos teigiamą postūmį mokslinių tyrimų, plėtros, tiekimo grandinėje ir užtikrins sklandesnį įėjimo į rinką procesą, turint platesnį produktų gamos portfelį.

"Šis įsigijimas sukuria didelę vertę ABB NEMA variklių padaliniui, - sakė Tarak Mehta, ABB Motion prezidentas. "Investicijos į šį verslą ir pardavimo galimybės Šiaurės Amerikoje, ypač Meksikoje, leis šiam verslui per 24 mėnesius padidinti ABB Motion verslo maržą."

"Mes jau seniai vertiname šių variklių kokybę ir dizainą", - pridūrė Jesse Hensonas, ABB NEMA variklių padalinio prezidentas. "Dabar, kai pažįstame ir juos atstovaujančią vadovų komandą, esu dar labiau įsitikinęs, kad kartu mes galime plėsti mūsų bendrą verslą greičiau nei bet kuris iš mūsų atskirai. Tikimės, kad "Siemens" žemos įtampos NEMA variklių asortimentą papildysime jau turimais ABB ir Baldor-Reliance® pramoniniais elektros varikliais."

Pasaulinę NEMA variklių pramonę, kurios vertė siekia apie 2,7 mlrd. dolerių, sudaro pramoniniai elektros varikliai, daugiausia naudojami Šiaurės Amerikoje. NEMA varikliai yra svarbūs komponentai, naudojami tokiose pramonės šakose kaip maisto ir gėrimų, naftos ir dujų, kasybos, vandens ir nuotekų, taip pat oro, skysčių ir agregatų judėjimo įrenginiams. 

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp