ABB technologijos padeda optimizuoti sniego gamybą pasaulio kalnų slidinėjimo taurės trasoje

ABB technologijos padeda optimizuoti sniego gamybą pasaulio kalnų slidinėjimo taurės trasoje

  • Nauja sniego gamybos sistema „Audi FIS" pasaulio taurės trasoje "Erta" 
  • Energijos optimizavimui realiu laiku, sniego gamybos sistema integruoja duomenis iš "ABB Ability™ Energy Manager" 
  • Slidinėjimo trasų operatorius „Funivie San Vigilio di Marebbe SpA“ taip sumažina elektros energijos sąnaudas

Garsioji Italijos San Vigilio di Marebbe miesto „Erta“ trasa yra pasaulio kalnų slidinėjimo taurės „Audi FIS“ trasa. Šių metų renginiui lygiagrečiai su „Erta“ trasa buvo įrengta nauja juodoji trasa „Sorega“, kurią įrenginėjant reikėjo atnaujinti sniego gamybos sistemą. Todėl trasų operatorius „Funivie San Vigilio di Marebbe SpA“ tuo pačiu nusprendė atnaujinti visas slidinėjimo kurorto elektros energijos sistemas bei energijos valdymą.

Slidinėjimo kurorto inžinieriai kartu su sniego gamybos tiekėju „TechnoAlpin“ ir ABB sukūrė pažangią elektros energijos sistemą, kuri garantuotų ne tik puikų sniegą viso sezono metu, bet ir turėtų išmanųjį nuotolinį valdymą.

„Funivie San Vigilio di Marebbe“ techninis direktorius Danny Kastlunger sakė: „Kai nusprendėme atnaujinti savo sniego gamybą naujomis, energiją taupančiomis sniego patrankomis, supratome, kad taip pat prasminga būtų pasirūpinti technologiškai pažangesne sistema, kuri leistų stebėti energijos suvartojimą, valdyti sniego gamybą ir optimizuoti energijos vartojimą."

ABB System Pro E Power skirstomieji skydai su automatiniais jungikliais Emax 2 ir Tmax XT sujungia slidinėjimo kurortą su ABB Ability™ Energy Manager platforma. Šis sprendimas leidžia nuotoliniu būdu realiu laiku stebėti pagrindinius sistemos parametrus, tokius kaip energijos suvartojimas ir sąnaudos.

ABB inžinierius Paolo Ferrari atsakingas už šį projektą sakė: "ABB Ability™ Energy Manager" gauna duomenis iš ABB išmaniųjų įrenginių, todėl galima stebėti pagrindinius parametrus. Elektros energijos duomenys taip pat buvo integruoti į "TechnoAlpin" sniego gamybos sistemą, todėl „San Vigilio“ komanda gali sniego gamybos sistemą valdyti pilnai. Taip jie gali optimizuoti energijos suvartojimą, sutaupyti bei sumažinti poveikį aplinkai."

Danny Kastlunger pridūrė: "Ši nauja sistema leido pirmąsyk atidaryti „San Vigilio“ slidinėjimo trasas jau gruodžio 1 dieną. ABB sistema leidžia stebėti energijos suvartojimą, todėl galime geriau valdyti bei kontroliuoti sąnaudas, kurios yra ypač svarbios šiuo metu.“

Energijos taupymo ir efektyvumo didinimo iššūkiai yra unikalūs kiekvienoje organizacijoje. „ABB Ability™ Energy Manager“ suteikia duomenis, monitoringo ir valdymo įrankius, kuriuos specialistai gali naudoti kiekvieno infrastruktūros segmento energijos vartojimo optimizavimui.

  • ABB System Pro E Power skirstomieji skydai su automatiniais jungikliais Emax 2 ir Tmax XT sujungia slidinėjimo kurortą su ABB Ability™ Energy Manager platforma.
  • Išmanūs automatiniai jungikliai „Emax 2“ pateikia duomenis, reikalingus energijos sąnaudoms kontroliuoti, realiu laiku
  • Energiją taupanti sniego gaminimo sistema veikia kartu su "ABB Ability Energy Manager" todėl galima stebėti ir optimizuoti elektros energijos suvartojimą
  • "Ši nauja sistema leidžia stebėti energijos suvartojimą, todėl galime geriau valdyti bei kontroliuoti sąnaudas, kurios yra ypač svarbios šiuo metu,“ - techninis direktorius Danny Kastlunger

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp