ABB Zenit linijos instaliacija – istoriniuose Vilniaus senamiesčio apartamentuose

ABB Zenit linijos instaliacija – istoriniuose Vilniaus senamiesčio apartamentuose

Vilniaus Senamiesčio centre esančiuose „Christophor Residence“ apartamentuose ypatingas dėmesys skirtas autentiškų bruožų bei architektūros elementų išsaugojimui, tačiau kartu ir moderniems interjero sprendimams – apartamentuose buvo įmontuoti ABB „Zenit“ serijos šviesos jungikliai bei kištukiniai lizdai.

Vilniaus Senamiesčio centre esantys „Christophor Residence“ apartamentai miesto svečius žavi unikalia architektūra ir autentiškumu, kurį kuria kruopščiai restauruota XVI amžiaus aplinka, pritaikyta šių dienų gyventojui. Istorinis pastatas buvo restauruotas 2020 metais. Apartamentų savininkai ypatingą dėmesį skyrė autentiškų bruožų bei architektūros elementų išsaugojimui, tačiau rinkosi ir modernius interjero sprendimus – apartamentuose buvo įmontuoti ABB „Zenit“ serijos šviesos jungikliai bei kištukiniai lizdai.

Autentiški pastato bruožai tapo šiuolaikinio interjero dalimi  

Siekiant išsaugoti pastato autentiką, bet tuo pačiu ir suteikti modernumo jau penktą šimtmetį skaičiuojančioms erdvėms, prie projekto renovacijos prisidėjo ir ABB – apartamentuose buvo naudojami „Zenit“ serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai.  

Apartamentų savininkės, UAB “Karmeda” direktorės Daivos Andruškevičienės teigimu, pasirinkimą lėmė minimalus, bet tuo pačiu estetiškas ir modernus produktų dizainas. „Jungiklių ir kištukinių lizdų dizainas paprastas, tačiau kartu tvarkingas, korektiškas, nekrentantis į akis ir suteikiantis modernumo bei puikiai derantis prie harmoningo apartamentų interjero“, – teigia D. Andruškevičienė.  

Kitas privalumas, kurį išskyrė apartamentų savininkė, tai – praktiškumas. „Zenit“ serijos produktai tausoja energiją bei suteikia patalpoms išmaniųjų funkcijų, taip pat pasižymi ilgaamžiškumu ir lengva priežiūra.  

„Jungiklius ir kištukinius lizdus mūsų svečiai bei darbuotojai naudoja kasdien – per keletą metų nė vienas jų nesugedo. Prižiūrėti ir valyti šiuos įrenginius taip pat labai paprasta. Džiaugiamės šiuo pasirinkimu ir planuojame ABB produktus naudoti kitų apartamentų renovacijos metu“, – prabrėžia D. Andruškevičienė.

Populiarius pasirinkimas  

Apie „Zenit“ jungiklių bei kištukinių lizdų privalumus kalba ABB pardavimų specialistas Marjan Sadocha. Jo teigimu būtent šios linijos produktai ­– vienas populiariausių klientų pasirinkimų.

 „Zenit yra visapusiškai modulinė serija, skirta visų tipų namams ir komercinėms patalpoms, juos lengvai galima pritaikyti įvairiame interjere. Nuo vidinių komponentų iki išorinės estetikos – viskas sukuria bendrą visumą. Klientai šiuos jungiklius bei kištukinius lizdus renkasi tiek gyvenamosioms, tiek verslo erdvėms: viešbučiuose, restoranuose, parduotuvėse ir pan. Dar vienas privalumas – lengvas montavimas ir platus funkcijų spektras, kuris leidžia rasti tinkamą sprendimą bet kuriam projektui“, - dalinasi M. Sadocha.

Daugiau nei tik viešnagė Vilniuje  

Christophor Residence“ apartamentams unikalumo suteikia aukštos lubos, Senamiesčio vaizdai už lango, atidengtos istorinės plytos interjere ir unikali ketaus laiptinė. Šis pastatas yra įtrauktas į valstybės saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą.  

Per amžius pastatas priklausė įvairioms asmenybėms, pavyzdžiui, Vilniaus burmistrui bei artilerijos kapitonui. 1781 m. pastate veikė maisto bei tabako parduotuvės, smuklė ir kepykla. Yra išlikusių įrašų apie tai, kad 1817 m. čia įsikūrė vyninė, o 1840 m. – šakninių daržovių parduotuvė. Per šimtmečius šioje vietoje virė aktyvus gyvenimas. 

Nuo 2020-ųjų, kai buvo užbaigtas pirmasis pastato renovacijos etapas, apartamentų savininkai svečiams siūlo viešnagę, kuri prilygtų gyvenimui namuose: pagal poreikį galima pasirinkti nuo 35 iki 80 kv. m dydžio apartamentus, kurie įrengti patogiam poilsiui ir darbui.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp