"Rettenmeier Baltic Timber" savam elektroauto parkam izvēlas ātrās uzlādes staciju

"Rettenmeier Baltic Timber" savam elektroauto parkam izvēlas ātrās uzlādes staciju

“Rettenmeier Baltic Timber”, viens no vadošajiem masīvkoka izstrādājumu ražotājiem Eiropā, savu elektroauto uzlādi veic ar ABB ātrās uzlādes staciju Terra DC. 

“Rettenmeier Baltic Timber" jau daudzus gadus ražošanas iekārtās izmanto ABB produktus. Uzņēmumā ir vairāk nekā 100 ABB frekvenču pārveidotāju. 2022. gadā arī elektrodzinējiem ar kopējo jaudu 223 kW tiešais pieslēgums tika aizstāts ar ABB frekvenču pārveidotājiem.

Pozitīvā pieredze un pārliecība par ABB risinājumu kvalitāti atviegloja uzņēmuma lēmumu par autouzlādes stacijas piegādātāju izvēlēties ABB. 

“Rettenmeier Baltic Timber” galvenais enerģētiķis Valdis Peļņa komentē lādētāju izvēli: "Līdzšinējā sadarbība un Terra DC lādētāja funkcionalitāte bija galvenie iemesli, kādēļ izvēlējāmies ABB uzlādes risinājumus. 2022. gada sākumā mēs saņēmām jau 2021. gadā pasūtītos sešus elektroauto. Pēc gandrīz gada lietošanas redzam ekonomisko izdevīgumu un priecājamies par neiztērētajām dīzeļdegvielas tonnām. Uzlāde uzņēmuma teritorijā norit bez aizķeršanās arī -15 °C un pat ar apsnigušiem lādētājiem. Mūsu plānos ir autoparku papildināt. Ātra un ērta uzlāde, ko nodrošina Terra 50kW lādētājs, mūsu lēmumu tikai atvieglo. Terra DC priekšrocība ir iespēja palielināt uzlādes jaudu līdz 180 kW, tādēļ elektropieslēgumu lādētājiem izbūvējām, vadoties no šādas iespējas."

center

ABB Terra līdzstrāvas ātrā uzlāde paredzēta ātrai un ērtai visu elektrisko transportlīdzekļu modeļu uzlādei, tai skaitā elektroauto, kas aprīkoti ar augstsprieguma akumulatoru sistēmu.

Pateicoties Terra kompaktajam izmēram, šī uzlādes stacija lieliski piemērota izmantošanai sabiedriskās vietās – pie veikaliem, izklaides centriem un autostāvvietās. Iekārtas modularitāte ļauj palielināt uzlādes jaudu līdz 180 kW un vienlaicīgi uzlādēt trīs elektroauto.

Terra līdzstrāvas ātrās uzlādes staciju saimē ietilpst modeļi no Terra 24 līdz Terra 184 (20 līdz 180 kW). Vispopulārākā kā Eiropā, tā arī Ziemeļamerikā ir 50 kW uzlādes stacija Terra 54.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp