ABB jaunās paaudzes ACS180 frekvences pārveidotāji pieejami ESELO noliktavā!

ABB jaunās paaudzes ACS180 frekvences pārveidotāji pieejami ESELO noliktavā!

ABB ACS180 frekvences pārveidotājs, kas nodrošina uzticamu iekārtu darbību pieejami ESELO noliktavā.

  • ACS180
  • ACS180 pielietojums
  • Nozares, kur tiek izmantots ACS180

ACS180 ir paredzēts konveijeru, sūkņu, ventilatoru, maisītāju un kompresoru vadībai dažādās rūpniecības nozarēs, tostarp pārtikas un dzērienu, tekstilizstrādājumu, materiālu apstrādes u.c.

ACS180 ir izturīga un kompakta konstrukcija, kas nodrošina precīzu vadību. Visām saderīgajām ABB piedziņām ir vienāds dizains un lietotāja saskarne, kas atvieglo to lietošanu.

ACS180 ir paredzēts gan asinhrono, gan PM motoru vadībai ar jaudu līdz 22 kW. Ir pieejama skalāra un vektoriāla elektromotoru vadība bez enkodera atgriezeniskās saites.

VSD var pieslēgt pie kopējās rūpnīcas automatizācijas sistēmas, izmantojot iebūvēto Modbus RTU protokolu vai digitālās/analogās ieejas un izejas. Pārveidotājs ir aprīkots ar iebūvēto lietotāja paneli, nepieciešamības gadījuma ir iespējams izveidot savienojumu ar datoru iekārtas parametru iestatīšanai, palaišanai un atkļūdošanai.

Jaunās paaudzes adaptīvā un secīgā programmēšana ļauj ACS180 adaptēt mašīnu automatizācijas vajadzībām, pielāgojot piedziņas funkcionalitāti konkrētajam pielietojumam.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp