ABB risinājumi jaunajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas studiju un pētniecības centrā

ABB risinājumi jaunajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas studiju un pētniecības centrā

Pavasarī atklātā jaunā Rīgas Stradiņu universitātes (RSU) Farmācijas studiju un pētniecības centra ēka ir pasaules līmeņa zinātnes centrs, kurā tiks izstrādāti inovatīvi risinājumi un radītas jaunas zāļu formulas. Ēkā, kas ir tehniski sarežģītākais un apjomīgākais projekts augstskolas vēsturē, ir izmantoti arī ABB risinājumi.
Lai studiju un pētniecības centrā tiktu nodrošināta efektīva energoaizsardzība un nepārtraukta elektrības piegāde, ēkā ir uzstādīta ABB UPS iekārta – PowerWave 33 ar 80 kW jaudu un autonomiju 15 minūtes. Šīs iekārtas priekšrocības ir ne tikai maksimāla sprieguma padeve elektrības pazušanas gadījumā, bet tai ir arī krietni mazāks enerģijas patēriņš nekā līdzīgiem produktiem, tā nodrošinot lietotājam ievērojamu izmaksu ietaupījumu.

Kā galvenā sadalne centrā ir izvēlēts inovatīvais ABB risinājums System Pro E Power ar nominālo strāvu līdz 6300 A un īsslēguma strāvu līdz 120 kA. Viena no būtiskākajām System Pro E Power priekšrocībām ir plašās konfigurācijas iespējas. Tikai ar dažiem elementiem ir iespējamas 120 dažādas konfigurācijas, vienlaikus nodrošinot sertificētu iekārtu. Sadalne ir izstrādāta no karsti cinkota tērauda loksnēm. Aizsardzības klasi līdz IP65 var iegūt jebkuram lietojuma veidam.
Stāvu sadalnēm izvēlēta modulārā un vienotā sadalnes paneļu sistēma Twinline. Twinline sadales skapji ir izgatavoti no lokšņu tērauda un spēj pasargāt iekārtu no putekļiem un ūdens, nodrošinot IP55 līmeņa aizsardzību. Savukārt īpaši viegli uzstādāmās ComfortLine sērijas iekārtas izmantotas stāvu sadalnēm. ComfortLine galvenā priekšrocība ir par 50% plašākas atveres ievadflančiem, integrēti datu kanāli, droša trīs punktu slēdzeņu sistēma un augstais IP44 aizsardzības tips.

ABB risinājumi rodami ne tikai tehniskajās telpās, bet arī interjerā, kur izmantota Ziemeļvalstīs iecienītā ABB gaismas slēdžu un rozešu sērija Impresivo. Somijā ražotie gaismas slēdži izceļas ne tikai ar lakonisku un modernu dizainu, to plašajā funkciju klāstā ietilpst viss nepieciešamais modernas darba un dzīves telpas vajadzībām – dimmeri, kustību sensori, temperatūras kontrolieri, USB rozetes, žalūziju vadība, taimeri u.c. Pieejama virsapmetuma un iebūvējamā montāža, turklāt šos slēdžus var izmantot arī mitrās telpās.

  • ABB Terra AC elektroauto uzlādes iekārtas
  • ABB Terra AC elektroauto uzlādes iekārtas

To ēkas apmeklētāju ērtībām, kuri ikdienā izvēlas pārvietoties ar dabai neitrālu transporta līdzekli, pie centra uzstādītas divas ABB Terra AC elektroauto uzlādes stacijas. Terra AC ir viena no populārākajām autouzlādes iekārtām, ko izvēlas kā privātmāju īpašnieki, tā daudzdzīvokļu namu attīstītāji, kā arī uzņēmumi sava autoparka vai klientu elektroauto uzlādes vajadzībām.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp