ABB pirmie pasaulē piedāvā IE5 ultra-premium klases motoru izmantošanai sprādzienbīstamā vidē

ABB pirmie pasaulē piedāvā IE5 ultra-premium klases motoru izmantošanai sprādzienbīstamā vidē

  • Par 40 procentiem mazāki enerģijas zudumi vissarežģītākajos apstākļos — bīstamā vidē
  • Motors ar zemu darba temperatūru nodrošina rentablu un konkurētspējīgu risinājumu, paaugstinātu drošību un samazina nepieciešamību pēc apkopes, un nodrošina ilgāku darbmūžu.

ABB ir papildinājis savu godalgoto IE5 SynRM (sinhronais magnētiskās pretestības motors) sēriju ar inovatīvu jaunumu — IE5 SynRM paaugstinātas drošības motoru. Pirmo reizi pasaulē klienti, kuru ražošana atrodas bīstamā vidē vai saistīta ar nedrošiem apstākļiem, tagad var garantēt drošību un paaugstināt energoefektivitāti, izmantojot motorus, kas piedāvā līdz pat 40 procentiem zemāku enerģija zudumu salīdzinājumā ar visbiežāk lietotajiem IE3 motoriem.

IE5 SynRM motora jaunā versija izstrādāta izmantošanai sprādzienbīstamā vidē dažādos rūpnieciskos lietojumos, kur nepieciešams mainīgs ātrums. Tas piedāvā precīzu vadību un augstu efektivitāti visā ātruma diapazonā pat ar daļējām slodzēm. Tādējādi šis motors ir ideāla izvēle standarta asinhrono motoru modernizēšanai sūkņos, ventilatoros un kompresoros tādās ražošanas nozarēs kā naftas un gāzes, ķīmisko vielu, kokapstrādes un miltu malšanas, kur iespējama sprādzienbīstamas gāzes, tvaiku vai putekļu klātbūtne.

Jaunie SynRM paaugstinātas drošības motori ne tikai ietaupa enerģiju, bet var arī palīdzēt klientiem izveidot rentablākas instalācijas. Piemēram, 1. zonā zemas darba temperatūras konstrukcija varētu dot iespēju izmantot paaugstinātas drošības motoru tur, kur parastā izvēle būtu ugunsizturīgs motors ar speciālu korpusu. Savukārt 2. zonā ir svarīga SynRM motoru uzlabotā slogojamība, kas dod iespēju pievadīt vairāk jaudas no motora, kura izmērs ir tāds pats kā asinhronajam motoram. Tas ļautu veikt tādu pašu darbu mazākam un tādējādi ekonomiskākam motoram.

ABB IEC zemsprieguma motoru nodaļas vadītājs Stefans Fleks (Stefan Floeck) saka: “Mēs esam sasnieguši nozīmīgu pirmo vietu pasaulē, ienesot IE5 ultra-premium klases efektivitātes sniegtās priekšrocības bīstamas vides sektorā. Savā klasē labākas tehnoloģijas izmantošana ļāvusi mūsu IE5 SynRM motoriem kļūt par revolucionāru pārmaiņu avotu dažādu nozaru operatoriem. Viņi uzskata energoefektivitātes uzlabošanas spēju par galveno faktoru savu nulles enerģijas mērķu sasniegšanai, vienlaikus optimizējot ražošanas izmaksas.”

IE5 SynRM paaugstinātas drošības motoru galvenā priekšrocība ir zemāka darba temperatūra, salīdzinot ar standarta konstrukcijām. Gultņu temperatūra pazemināta par līdz pat 15°C, un tinuma temperatūra — par līdz pat 30°C. Tas paaugstina drošību, pagarina motora darbmūžu un samazina apkopes nepieciešamību.

SynRM konstrukcijā apvienotas pastāvīgā magnēta tehnoloģijas sniegtās darbības priekšrocības un asinhronās platformas vienkāršība un draudzīgums apkalpošanā. Videi draudzīgas konstrukcijas nodrošināšanai motori nesatur magnētus vai retzemju metālus.

IE5 SynRM paaugstinātas drošības motori pieejami 5.5 līdz 315 kilovatu (kW) izejas jaudas diapazonā un IEC 132-315 korpusa izmēros.

ABB ir elektrifikācijas un automatizācijas tehnoloģiju līderis, kas nodrošina ilgtspējīgāku un resursu ziņā efektīvāku nākotni. Sabiedrības risinājumi saista inženiertehnisko zinātību un programmas lietu izgatavošanas, pārvietošanas, darbināšanas un lietošanas veida optimizēšanai. Pamatojoties uz vairāk nekā 130 gadu izcilību, ABB darbinieki, kuru skaits ir aptuveni 105 000, apņēmušies būt par dzinējspēku inovācijām rūpniecības pārveidošanas paātrināšanai. www.abb.com

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp