ABB Latvija pārceļas uz jaunu energoefektīvu biroju

ABB Latvija pārceļas uz jaunu energoefektīvu biroju

ABB šonedēļ svin jaunā Rīgas biroja atklāšanu. ABB birojs telpas radis Dēļu ielā 2, mūsdienīgas A klases biroju ēkas augšējā stāvā, no kura paveras pārsteidzoša panorāmu uz Daugavu, kas noteikti dos savu artavu lieliskai darba atmosfērai. Jāpiezīmē, ka izvēle par labu modernajām telpām un ABB atvērtā darba kultūra balstīta mūsu pamata vērtībās – rūpēs par vides ilgtspēju.

"Jau 30 gadus darbojoties Latvijā, mēs lepojamies ar to, ka varam veicināt ilgtspējīgu biroju ēku izmantošanu Rīgā. Atverot mūsu jaunā Rīgas biroja durvis, mēs ieguldām investīcijas, lai kļūtu par daļu no Latvijas tehnoloģiskā progresa. Mūsu jaunās darba telpas ir radošuma centrs, kas atspoguļo ABB pieeju, kurā zinātkāre veicina atklājumus un sadarbība sekmē izrāvienu. Esam priecīgi šeit, jaunā vidē, satikt savus partnerus, esošos un potenciālos klientus, kā arī demonstrēt mūsu produktus Latvijas industrijai un uzņēmumiem. Šeit, jaunajās Rīgas biroja telpās, vēsturiskajā rajonā gleznainās Daugavas krastā, ABB mērķis radīt jaunas tehnoloģijas un attīstīt elektrifikācijas nozari ir radis jaunu mājvietu, “ stāsta Signe Nurms, ABB vadītāja Baltijas valstīs (Valdes priekšsēdētāja).

Sešstāvu ēka ir sertificēta saskaņā ar BREEAM Excellent ilgtspējas prasībām, un tai ir A klases energoefektīvas dzesēšanas, ventilācijas un apkures sistēmas. ABB Latvija jaunais birojs ir
524 m2 plašs, ar kvalitatīvām telpām vairāk nekā trīsdesmit sešiem darbiniekiem.

A klases energoefektivitātes tipa birojā ir daudz atvērtu telpu sadarbībai, tāpat atvēlētas vairākas nelielas klusuma jeb akustiskās telpas, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu privātumu. Sanāksmju telpas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un, līdzīgi kā viss jaunais ABB birojs, ar modernām, lakoniska dizaina mēbelēm. Komfortablais virtuves stūrītis kalpo gan kā atpūtas vieta darbiniekiem, kur pie kafijas vai tējas krūzes atgūties no dinamiskā dienas ritma, gan vieta, kur mierīgā atmosfērā ieturēt maltīti. Birojā ieturēts funkcionāls dizains, kas redzams ne tikai apdarē un izvēlētajās mēbelēs, bet arī lakoniskajos, tīru formu ABB ražotajos gaismas slēdžos.

  • No kreisās: Jukka Patrikainen, Signe Nurms, Dainius Bruzas, Linas Zukauskas, Agris Veliks // Foto: Elza Cīrule
  • Agris Veliks ABB Latvija Elektrifikācijas nodaļas vadītājs. // Foto: Elza Cīrule
  • Margita Tuulik, ABB Komunikācijas vadītāja Baltijas valstīs un Agris Veliks, ABB Latvija Elektrifikācijas nodaļas vadītājs. // Foto: Elza Cīrule
  • ABB Latvija komanda un ABB Baltijas vadītāji. // Foto: Elza Cīrule
  • Zeiss birojs Dēļu iela 2 // Publicitātes foto

No augšstāva biroja paveras brīnišķīgs skats: kā uz delnas ir Rīgas vecpilsēta, var vērot prāmju satiksmi pa gleznaino Daugavu. "Šeit jūtamies ļoti labi, birojs tagad ir patiešām daudzfunkcionāls," stāsta Agris Veliks, ABB Latvijas Elektrifikācijas biznesa pārdošanas vadītājs. "Šī ir lieliska vieta darbam. Mēs esam ļoti priecīgi uzņemt klientus jaunajā birojā," priecājas Veliks. "Rīgas birojā viesiem būs arī unikāla iespēja redzēt mūsu produktus, kā piemēram, IRB1100 robotu, kas bieži tiek demonstrēts universitātēm, skolu delegācijām un nozares partneriem," piebilst Veliks.

ABB ir tehnoloģiju līderis elektrifikācijas un automatizācijas jomā, kas nodrošina ilgtspējīgāku un resursu ziņā efektīvāku nākotni. Uzņēmuma risinājumi apvieno inženiertehnisko zinātību un programmatūru, lai optimizētu ražošanu, transportēšanu, industriju un ekspluatāciju. Balstoties uz vairāk nekā 140 gadu izcilību, ABB 105 000 darbinieku visā pasaulē apņēmušies veicināt inovācijas, kas paātrina rūpniecības pārveidi. www.abb.com.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp