ABB iepazīstina ar godalgoto Busch-art linear® gaismas slēdžu klāstu, kas apvieno augstākās kvalitātes dizainu un ilgtspēju

ABB iepazīstina ar godalgoto Busch-art linear® gaismas slēdžu klāstu, kas apvieno augstākās kvalitātes dizainu un ilgtspēju

  • Busch-art Linear® elektroinstalācijas piederumi ir izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, tostarp veciem lukturiem un kompaktdiskiem, tādējādi samazinot CO2 emisijas par 82%.
  • Augstas kvalitātes izstrādājumi ar elegantu, minimālisma dizainu ir pieejami dažādos materiālos un krāsās, lai atbilstu individuālai gaumei un telpu stilam
  • Busch-art Linear® mehānisko un elektronisko slēdžu klāstu var integrēt ABB viedo māju sistēmās, ABB-free@home® un ABB i-bus® KNX, lai uzlabotu efektivitāti un komfortu.

ABB iepazīstina ar savu jaunākos gaismas slēdžu un kontaktligzdu sēriju Busch-art Linear®. Busch-art Linear® jaunā, ilgtspējīgā slēdžu sērija ir veidota perfektā līdzsvarā starp dizainu un dabu, starp rūpniecisku produktu un ekoloģiskām prasībām, starp prieku un atbildību.

Inovatīvā sērija ir nopietnas formas, materiāla un krāsu izpētes rezultāts. Bet arī izvērtējot mūsu atbildību pret vidi un nākotni. Tas padara šo sēriju par kaut ko īpašu.
ABB Busch-Jaeger Busch-art Linear®
gaismas slēdžu konktaktligzdu sērija rotaļīgi apgāž klasisko gaismas slēdžu tipoloģiju ar izsmalcinātu, gludu un elegantu dizaina valodu. Savienotājelementi šķietami peld virs rāmja, piešķirot Busch-art linear unikālu vieglumu. Zīmola apņemšanos ievērot ilgtspēju apliecina iespaidīgais pārstrādātu materiālu izmantošanas klāsts. 

Busch-art linear® dizainu atzinuši arī vērienīgajā izstādē "Light + Building", kur tai piešķirtas "Designplus Award " balva kategorijā inovatīvi produkti, sistēmas vai idejas. Slēdžu līnija ir 2024. gada ražojuma dizaina uzvarētājs Vācijas Dizaina balvas kategorijā "Building and Elements", kas nosaka starptautiskus standartus inovatīviem un izciliem dizaina sasniegumiem. Turklāt tā ir ieguvusi prestižo iF DESIGN AWARD 2024 Gold balvu - augstāko apbalvojumu, kādu var saņemt par dizainu.

Busch-art Linear® slēdži ir izgatavoti galvenokārt no pārstrādātiem un otrreizēji pārstrādājamiem materiāliem, tostarp veciem automašīnu lukturiem un kompaktdiskiem. Melnais slēdzis sastāv no 98 % pārstrādātu materiālu, bet baltais slēdzis - no 92%. Ražošanā tradicionālais polikarbonāts ir aizstāts ar pārstrādātu polikarbonātu, tādējādi CO2 ietaupījums ir 82 %. Busch-art Linear® slēdžu klāsts tiek ražots Līdenšeidā (Vācija). Šī ražotne ir samazinājusi oglekļa emisijas par aptuveni 630 tonnām gadā, īstenojot ABB iniciatīvu "Misija uz nulli", kas ir mērogojams viedo ēku risinājumu projekts, kas apvienots ar atjaunojamās enerģijas ražošanu un uzglabāšanu uz vietas ražotnē.

Svens Vērdess (Sven Werdes), ABB Elektrifikācijas Viedo ēku nodaļas globālais produktu līnijas vadītājs, stāsta: "Ja izejvielas nonāk atkritumos, tiek velti izšķiesti resursi. Pārstrādājot vērtīgos materiālus, mēs nodrošinām ilgtspējīgu ražošanu, lai apmierinātu nākamo paaudžu vajadzības, un tas ir būtiski, kad runa ir par ilgtspējīgu augstas kvalitātes produktu dizainu. Busch-art linear® pievērš lielu uzmanību ilgtspējībai gan materiālu izmantošanā, gan ražošanā, un tas ir piemērs mūsu apņēmībai tiekties uz ilgtspējīgāku nākotni, veicinot aprites principu visā produkta dzīves ciklā. Mūsu mērķis ir arī mainīt ierasto slēdža tēlu ne tikai ar ilgtspējīga dizaina, bet arī ar estētikas palīdzību. Busch-art linear® raksturo tā kontūru precizitāte, kas atspoguļo skaidrību un eleganci un rada augstākās kvalitātes, pārlaicīgu dizainu ar materiālu un krāsu iespējām, kas atbilst individuālajām vēlmēm un gaumei."

"Vācijas Dizaina balvas un DesignPlus atzinība ir liels pagodinājums un iedrošina mūs turpināt mūsu holistisko pieeju funkcionalitātei un estētikai, kā arī apņēmībai rosināt inovācijas un kvalitāti, lai radītu izcilus produktus nākotnes klientiem un lietotājiem," saka Dērte Tīniuss, ABB produktu dizaina vadītājs ēku un mājas automatizācijas risinājumu jomā. Inovatīvo Busch-art linear® mehānisko un elektronisko slēdžu klāstu var integrēt ABB viedās mājas sistēmā ABB-free@home®. Apvienojot visas ērtas mājas automatizācijas un durvju komunikācijas noderīgās funkcijas vienā sistēmā, tā pārvērš māju vai dzīvokli par inteliģentu māju. Busch-art linear® var integrēt arī inteliģentajā ēku vadības sistēmā ABB i-bus® KNX.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp