ABB akcionāri apstiprina visus pilnsapulces priekšlikumus 2022. gadam

ABB akcionāri apstiprina visus pilnsapulces priekšlikumus 2022. gadam

ABB akcionāri ir apstiprinājuši visus uzņēmuma direktoru padomes priekšlikumus 2022. gada pilnsapulcē. Tā kā ABB akcionāru un darbinieku veselība ir prioritāte, akcionāri nevarēja personīgi apmeklēt sapulci, bet varēja rīkoties ar savām akcionāru tiesībām, izmantojot neatkarīgu pilnvaroto pārstāvi, kas pārstāvēja 81% no balsstiesīgo kapitāla. Turklāt ABB akcionāriem bija iespēja pirms sanāksmes, kas tika pārraidīta tiešraidē, rakstiski uzdot direktoru padomei jautājumus par darba kārtību.

Akcionāri atbalstīja ierosinājumu palielināt dividenžu sadali CHF 0,82 apmērā par akciju. Dividenžu izmaksas Šveicē plānotas 2022. gada 30. martā. Akcionāri apstiprināja arī vadības ziņojumu, konsolidētos finanšu pārskatus un 2021. gada finanšu pārskatus.

Par direktoru padomes priekšsēdētāju tika apstiprināts Peter Voser. Pārējie valdes locekļi tika atkārtoti ievēlēti uz nākamo termiņu: Jacob Wallenberg, Gunnar Brock, David Constable, Frederico Fleury Curado, Lars Förberg, Jennifer Xin-Zhe Li, Geraldine Matchett, David Meline un Satish Pai.

Tāpat tika atbalstīta kapitāla samazināšana, anulējot akcijas, kas tika atpirktas saskaņā ar ABB akciju atpirkšanas programmām, kuras tika uzsāktas 2020. gada jūlijā un 2021. gada aprīlī. Akcionāri saistošā balsojumā apstiprināja arī maksimālo kopējo atlīdzību Direktoru padomei 2022.-2023. gada pilnvaru termiņam un Izpildkomitejai 2023. finanšu gadam. Turklāt nesaistošā konsultatīvajā balsojumā akcionāri nobalsoja par 2021. gada komensācijas ziņojumu.

Visi ikgadējās kopsapulces lēmumi ir pieejami www.abb.com/agm. ABB ziņos par pirmā ceturkšņa rezultātiem 2022. gada 21. aprīlī.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp