ABB sniegs atbalstu Shell globālā elektromobiļu uzlādes tīkla izveidē

  • ABB E-mobilitātes nodaļa un Shell parakstījuši jaunu globālu pamatlīgumu, kas paredz piegādāt Shell pilnu uzlādes risinājumu portfeli.
  • Abu pušu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība, kurā ABB E-mobilitātes nodaļa atbalstīs Shell globālā uzlādes tīkla izveidē.
  • ABB piegādātie uzlādes risinājumi ietvers Terra 360 - pasaulē ātrāko universālo elektromobiļu lādētāju.

Jaunais līgums virza ABB E-mobilitātes un Shell sadarbību elektromobiļu uzlādes staciju jomā jaunā līmenī, lai nodrošinātu elastīgu un kvalitatīvu uzlādi miljoniem elektrisko transportlīdzekļu vadītāju.

ABB E-mobillitātes nodaļa piegādās Shell visaptveroša spektra maiņstrāvas un līdzstrāvas uzlādes stacijas. Piedāvājumā ir gan maiņstrāvas sienas uzlādes stacijas, kas paredzētas uzstādīšanai mājās, birojos vai mazumtirdzniecības vietās, gan Terra 360, kas ideāli piemērota degvielas uzpildes stacijām, uzlādes punktiem pilsētās, veikalu autostāvvietām un dienesta autoparkiem.

ABB E-mobilitātes un Shell sadarbība palīdzēs risināt divus no izaicinājumiem, kas kavē elektroauto izmantošanas attīstību. Pirmkārt, uzlādes infrastruktūras pieejamības problēmas. Shell mērķis ir līdz 2025. gadam izveidot vairāk nekā 500 000 uzlādes punktu visā pasaulē, bet līdz 2030. gadam - 2 500 000 uzlādes punktu, kas atradīsies gan dzīvojamo namu un komerciālās teritorijās, gan Shell tirdzniecības vietās. Otrkārt, pašlaik nepietiekamo uzlādes ātrumu. ABB uzlādes staciju portfelī ir dažādas jaudas uzlādes stacijas, tostarp pasaulē ātrākā elektrouzlādes stacijas Terra.

ABB E-mobilitātes vadītājs Franks Mīlons (Frank Muehlon) komentē: "Mūsu abpusējā iesaiste ABB FIA Formula E pasaules čempionātā veicinājusi inovāciju ieviešanu gan ABB, gan Shell darbībā, kā arī attīsta strauju progresu enerģētikas jomā. Kopš 2019. gada mēs kopīgi strādājam pie publiskās uzlādes infrastruktūras ieviešanas, un šis jaunais līgums sadarbību virzīs nākamajā līmenī. Esam gandarīti, ka varam atbalstīt Shell tā mērķa īstenošanā - globāla uzlādes tīkla izveidē. Piedāvājot mūsu plašo uzlādes pakalpojumu portfeli, mēs nodrošinām, ka Shell var izvēlēties vispiemērotāko risinājumu katrai lietošanas situācijai. Arvien vairāk cilvēku būs iespēja uzlādēt transportlīdzekļus neatkarīgi no savas atrašanās vietas."

ABB ir pasaules līderis elektroauto uzlādes risinājumu jomā un pasaules lielāko elektrisko transportlīdzekļu oriģināliekārtu ražotāju un valsts mēroga elektromobiļu uzlādes tīklu operatoru izvēlētais partneris, kas pārdevis vairāk nekā 680 000 elektromobiļu uzlādes iekārtu vairāk nekā 85 tirgos; vairāk nekā 30 000 līdzstrāvas ātrās uzlādes iekārtu un 650 000 maiņstrāvas uzlādes iekārtu, tostarp tās, kas tiek pārdotas ar Chargedot starpniecību.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp