ABB un Shell Vācijā atklās pasaulē pirmo ātrās uzlādes elektromobiļu tīklu

  • ABB Terra 360 var nodrošināt uzlādi 100 km mazāk nekā trīs minūtēs. 1
  • ABB sniedz atbalstu Shell, lai uzņēmums īstenotu savu mērķi - līdz 2025. gadam uzstādīt 500 000 uzlādes punktus visā pasaulē un līdz 2030. gadam - 2 500 000 uzlādes punktus.

ABB E-mobilitātes nodaļa un Shell paziņo par plāniem izveidot pirmo pasaulē ātrāko universālo elektromobiļu uzlādes staciju Terra 360 tīklu visā Vācijā.

Vācijā ir vairāk nekā 1,7 miljonu elektrotransporta vienību. Tuvāko 12 mēnešu laikā paredzēts uzstādīt 200 Terra 360 uzlādes staciju visā Vācijā. Tā ABB un Shell nodrošinās ne tikai izcilu elektrouzlādes punktu pieejamību, bet arī ļoti ātru uzlādi.

Frank Muehlon, CEO, ABB E-mobility un István Kapitány, Shell Mobility viceprezidents
Frank Muehlon, CEO, ABB E-mobility un István Kapitány, Shell Mobility viceprezidents
center

Ištvans Kapitānijs (István Kapitány), Shell Mobility viceprezidents, komentē: "Shell mērķis ir kļūt par līderi elektromobiļu uzlādes jomā, piedāvājot elektrotransporta uzlādi klientiem ērtā laikā un vietā. Autovadītājiem, kuri ir ceļā, jo īpaši tiem, kuri dodas garos ceļojumos, uzlādes ātrums ir ļoti svarīgs, katra gaidīšanas minūte var būtiski ietekmēt braukšanas laiku. Autoparku īpašniekiem uzlādes ātrums ir svarīgs, lai nodrošinātu elektromobiļu parka kustību. Tāpēc, sadarbojoties ar ABB, esam gandarīti piedāvāt saviem klientiem ātrāko uzlādi, kas būs pieejama vispirms Vācijā un drīzumā arī citos tirgos."

Shell Recharge ir valsts mēroga elektrouzlādes tīkls, ko veidos Terra 360 uzlādes stacijas, kas izmanto 100% atjaunojamo enerģiju. Shell Recharge palīdzēs apmierināt augošo pieprasījumu pēc elektromobiļu uzlādes infrastruktūras Vācijā gan no patērētāju, gan autoparku īpašnieku puses un straujāk paātrinās e-mobilitātes ieviešanu visā valstī.

Terra 360 pieejams dažādās konfigurācijās, kas ļauj vienlaikus uzlādēt vairākus transportlīdzekļus. Modulārais dizains nodrošina maksimālu uzlādes stacijas izmantošanu ar dinamisku jaudas sadali. Jaunās uzlādes stacijas maksimālā jauda ir 360 kW, un tā spēj pilnībā uzlādēt 3 elektromobiļus 15 minūtēs vai ātrāk.

1 Šāds uzlādes ātrums ir paredzēts nākamajiem elektromobiļiem, kurus paredzēts uzlādēt ar 360 kW jaudu. Dažādiem transportlīdzekļiem ir atšķirīgs uzlādes ātrums un atšķirīgs enerģijas patēriņš uz kilometru. Faktiskais uzlādes ātrums un enerģijas patēriņš uz kilometru var atšķirties arī no gaisa temperatūras un akumulatora uzlādes stāvokļa uzlādes brīdī.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp