ABB Free@home sistēma uzstādīta luksusa restorānā Viļņā

ABB Free@home sistēma uzstādīta luksusa restorānā Viļņā

Viļņas iedzīvotāju un viesu iecienītais restorāns “Astorija Brasserie” pandēmijas laikā ieguvis jaunu un modernu interjeru. Populārais restorāns nu var lepoties ne tikai ar mūsdienīgu interjeru, bet arī ar viedo kontroles sistēmu, ko nodrošina ABB Free@home.

  • ABB Free@home ir inovatīvs risinājums ne tikai mājoklim, bet arī sabiedriskajām telpām - sistēma uzstādīta “Astorija Brasserie”
  • ABB Free@home ir inovatīvs risinājums modernaai dzīves un darba telpai, kas palīdz pārvaldīt un optimizēt ikdienas procesus un nodrošina drošību

Restorāns, kas atrodas pašā Viļnas sirdī – vecpilsētā -, darbojas jau 20 gadus. Tā vadītājs Sergejs Čerņikovs norāda: “Bija pienācis laiks ieviest jaunas dvesmas un radīt modernu restorānu. Mūsu mērķis bija izveidot mūsdienu prasībām un tendencēm atbilstošu vietu, ar apsildāmām grīdām un inovatīvu apgaismojum. Iepriekš restorāna apgaismojumu un temperatūra bija jākontrolē manuāli ar vairākiem slēdžiem." Restorāna pārbūvē piedalījās ABB partneris ELMAVA, kas ieteica ABB Free@home. "Viedā sistēma ļauj regulēt apgaismojumu un temperatūru vienkārši ar pieskārienu, tas ir vispiemērotākais risinājums mūsu restorānam” saka  Sergjs Čerņikovs. 

Automatizēts apgaismojums

Patīkamas atmosfēras radīšanā apgaismojumam ir svarīga nozīme. “Astorija Brasserie” restorānā gaisma tiek pielāgota atkarībā no dienas rituma: no rīta restorāns ir ļoti gaišs, pusdienas laikā apgaismojums tiek samazināts, bet vakarā apgaismojum ir vēl pieklusinātāks. “Tagad mēs varam automātiski ieprogrammēt šo apgaismojuma maiņu, lai darbiniekiem tas vairs nebūtu jādara manuāli. Izvēloties izvēlni uz ekrāna, apgaismojums mainīsies," par jauno risinājumu ir gandarīts Sergjs Čerņikovs.

Efektīva enerģijas izmantošana

Būtisks aspekts, veicot restorāna modernizāciju, bija uzlabot tā energoefektivitāti. ABB Free@home sistēma ļauj kontrolēt temperatūru telpā, ja nepieciešams, var iestatīt konstantu ECO režīmu, vai arī pēc vajadzības pazemināt, paaugstināt temperatūru.

ABB Free@home ir visas funkcijas, kas nepieciešamas mājas pārvaldībai. Marjans Sadoča, ABB Lietuvas pārdošanas speciāliste, norāda: "Mūsu viedās mājas automatizācijas sistēma nav pārslogota ar liekām funkcijām, kas praktiski netiek izmantotas, tādēļ ABB Free@home ir ļoti pievilcīga cena. Nav jāpārmaksā par to, kas, iespējams, nekad netiks izmantots. Ja nepieciešams, ABB-free@home var pieslēgt ABB-Welcome domofona, ABB-secure@home drošības sistēmu, Sonos audio sistēmu, Philips HUE apgaismojuma vadības sistēmu, kā arī sadzīves tehniku, piemēram, Miele, Siemens vai Bosch. Ar vienu ABB Free@home lietotni var kontrolēt daudzas viedās sistēmas.”

ABB-free@home priekšrocības un papildu funkcijas 

ABB-free@home ļauj uzraudzīt un kontrolēt funkcijas ēkā: apgaismojumu, temperatūru, žalūziju atvēršanu un aizvēršanu. Pārvaldīt sistēmu var gan klātienē, gan attālināti ar viedtālruni vai planšetdatoru, kur vien ir pieejams internets. Tāpat ir pieejama arī balss vadība, izmantojot Amazon Alexa vai Google asistentu.

Būdiska ABB-free@home priekšrocība – to var vienkārši uzstādīt, nav nepieciešama īpaša programmatūra. Tāpat sistēmas funkcijas un iestatījumus laika gaitā var mainīt un paplašināt. Piemēram, ja konkrētā vadības punktā nav pieejama ABB-free@home kopne, sistēmas vadu komponenti tiek papildināti ar bezvadu (WiFI) komponentiem. Tā sistēmu var uzstādīt privātmājā vai vasarnīcā, birojā vai, kā šajā gadījumā, restorānā," stāsta ABB pārstāvis.

Arī visas funkcijas ēkā var pārvaldīt automātiski atbilstoši dienas ritmam, saulrietam vai saullēktam, cilvēku klātbūtnei. Iespējamas daudzas dažādas funkciju kombinācijas.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp