ABB atklāj savu lielāko ātrās uzlādes lādētāju ražotni Itālijā

ABB atklāj savu lielāko ātrās uzlādes lādētāju ražotni Itālijā

  • 16 000 m2 plašajā E-mobilitātes izcilības centra izveidē investēti 30 miljoni ASV dolāru
  • Pētniecības un izstrādes vajadzībām radīta 3200 kvadrātmetru plaša prototipēšanas laboratoriju
  • Viena no ABB e-mobilitātes nodaļas inovācijām ir Terra 360, kas spēj nodrošināt uzlādi 100 km mazāk nekā trīs minūtēs

Atklājot līdz šim lielāko uzņēmuma ātrās uzlādes līdzstrāvas lādētāju ražotni, E-mobilitātes izcilības centru Valdarno, Toskānā, ABB E-mobilitātes nodaļa nostiprina savas pasaules līdera pozīcijas elektroauto uzlādes risinājumu jomā.

Rūpnīcā tiks ražots pilns ABB līdzstrāvas uzlādes risinājumu klāsts, tā veicinot visu transporta nozaru elektrifikāciju un apliecinot ABB E-mobilitātes apņemšanos veidot bezemisiju nākotni ar gudriem un uzticamiem uzlādes risinājumiem elektrotransportam.

Vienlaikus ar 30 miljonu ASV dolāru investīcijām jaunās rūpnīcas izveidē pēdējo divu gadu laikā tika divkāršota ražošanas jauda, un 85 pasaules tirgos pārdots par 680 000 elektromobiļu lādētājiem vairāk nekā iepriekš. 16000 kvadrātmetru plašā Valdarno rūpnīca gadā varēs saražot vairāk nekā 10 000 papildu lādētāju.

ABB E-mobilitātes nodaļas vadītājs Franks Mīlons (Frank Mühlon) komentē: "Valdarno ražotnes atklāšana apliecina ABB E-mobilitātes nodaļas apņemšanos veidot nākotni bez izmešiem. Līdztekus ražošanas jaudas palielināšanai ieguldījumi Valdarno rūpnīcā veicinās pētniecību un inovācijas, apliecinot mūsu pasaules līdera reputāciju elektrisko transportlīdzekļu uzlādes risinājumu jomā. Mēs turpināsim piedāvāt e-mobilitātes risinājumus ne tikai šodienas, bet arī nākotnes transportlīdzekļiem."

Modernā ražotne ir izvirzījusi jaunu standartu līmeni visai nozarei, jo, pateicoties septiņām ražošanas līnijām, ik pa 20 minūtēm tiek izgatavots viens līdzstrāvas ātrās uzlādes lādētājs.
15 testēšanas iekārtas spēj simulēt vairāk nekā 400 uzlādes sesiju dienā, savukārt integrētie automatizācijas risinājumi savieno ražotni ar inovatīvu automātisko noliktavu, nodrošinot optimizētu krājumu kontroli, pilnīgu izsekojamību un efektīvu darbību.

Tāpat jaunajā ražotnē turpinās attīstīt inovatīvus E-mobilitātes risinājumus. Ieguldot 14% no 2021. gada ieņēmumiem pētniecībā un attīstībā, Valdarno izveidota 3200 kvadrātmetru plaša telpa, kur tiks izstrādāti prototipi. Ar prototipēšanas, inovatīvu risinājumu, jaunas programmatūras un produktu dzīves cikla pārvaldības rīku ieviešanu, lai pilnībā integrētu pētniecības un attīstības darbības ar ražošanu, nodarbosies 70 darbinieki no 500 cilvēku lielā kolektīva. ABB E-mobilitāte visā pasaulē nodarbina vairāk nekā 350 pētniecības un izstrādes speciālistu, un tās rīcībā ir vairāk nekā 350 patentu.

Tāpat nozīmīgs Valdarno ražotnes mērķis ir iegūt zelta līmeņa LEED sertifikātu - pasaulē atzīta videi draudzīgu ēku novērtēšanas sistēma, vērtējot gan ēkas projektēšanu, būvniecību, gan tās ekspluatāciju. Apūdeņošanai tiek izmantots lietus ūdens, 100 % ražošanas atkritumu tiek pārstrādāti, nepieciešamā enerģija tiek iegūta no sertificētiem atjaunojamiem avotiem, tostarp fotoelementu sistēmas, kas gadā saražo 720 MWh elektroenerģijas un par 338 tonnām mazāk CO2.

Elektrības sadale tiek optimizēta, pateicoties ABB Ability Energy un Asset Manager - platformai, kas uzrauga un efektīvi pārvalda vairāk nekā 9000 ierīču visā objektā, tostarp siltuma regulēšanas, apgaismojuma un ventilācijas iekārtas, un tā, salīdzinot ar tradicionālajiem risinājumiem, iespējams ietaupīt 60 % enerģijas.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) ir vadošais starptautiskais inženiertehniskais uzņēmums, kas veicina sabiedrības, rūpniecības un infrastruktūras pārveidošanu produktīvākas un ilgtspējīgākas nākotnes virzienā. Apvienojot programmatūras risinājumus ar produktu portfeli elektrisko iekārtu, robotikas, automatizācijas un elektropiedziņas jomā, ABB paplašina tehnoloģiju robežas un paaugstina to efektivitāti jaunā līmenī. ABB var atskatīties uz veiksmīgo vēsturi vairāk nekā 130 gadu garumā. Uzņēmuma panākumu pamatā ir aptuveni 105 000 darbinieku talants vairāk nekā 100 valstīs. www.abb.com

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp