ABB jaunā elektroauto uzlādes stacija palīdzēs autovadītājiem īstenot ilgtspējīgas mobilitātes mērķus

ABB jaunā elektroauto uzlādes stacija palīdzēs autovadītājiem īstenot ilgtspējīgas mobilitātes mērķus

  • ABB izstādē Lasvegasā iepazīstina ar jauno mājas maiņstrāvas uzlādes risinājumu “Terra Home”
  • Lādētājs automātiski nosaka elektroenerģijas avota prioritāti, kā pirmo izvēloties alternatīvo resursu enerģiju
  •  Inovatīvais risinājums atbilst ABB E-mobilitātes globālā pētījuma1 respondentu vēlmēm - 90% vēlas rīkoties ilgtspējīgi.

Pasaules ietekmīgākajā tehnoloģiju pasākumā CES 2023 ABB prezentē jaunu elektroauto uzlādes risinājumu “Terra Home”.

Jaunā uzlāde, kuru paredzēts laist pārdošanā jau šogad, atbilst nākamās paaudzes elektroauto uzlādes prasībām - maksimāli izmantot zaļo enerģiju. Inovatīvā tehnoloģija ļaus lietotājiem efektīvāk lietot sev pieejamos atjaunojamos enerģijas avotus un samazināt oglekļa dioksīda emisiju.

Tiek prognozēts, ka līdz 2040. gadam pasaulē būs nepieciešams no 340 līdz 490 miljoniem uzlādes staciju, turklāt no visām elektromobiļu uzlādes iekārtām 82 % būs tieši mājas uzlāde.

Par godu jaunajam risinājumam ABB veica globālu e-mobilitātes aptauju, kurā autovadītāji tika lūgti nosaukt savas 2023. un nākamo gadu prioritātes. Kā viena no svarīgākajām motivācijām, pieņemot lēmumus un rīkojoties, tika minēta ilgtspēja. 90% respondentu norādīja, ka jūtas personīgi atbildīgi par to, lai saglabātu planētu nākamajām paaudzēm. 86 % respondentu nākamajā gadā centīsies samazināt emisijas, ko rada ceļošana. Savukārt kā viens no būtiskiem vidi saudzējošiem soļiem, līdztekus privātā transportlīdzekļa lietošanas samazināšanai un sabiedriskā transporta izmantošanas palielināšanai, tika minēta pāreja uz elektrisko automobili. 

Komentējot jaunumus, Leons van de Pass (Leon van de Pas), ABB E-mobilitātes uzlādes staciju SVP, norādīja: “Uzsākot vēl vienu gadu, kas būs izšķirošs ceļā uz sabiedrību ar zemu oglekļa dioksīda emisiju līmeni, mēs esam gandarīti redzēt aptaujas datus, kur liela daļa sabiedrības vēlas pievienoties mūsu mērķim.”

"Jaunā uzlādes stacija “Terra Home” piedāvā unikālu iespēju nodrošināt maksimāli vienkāršu un stilīgu pāreju uz elektromobilitāti vēl lielākam cilvēku skaitam."

ABB “Terra Home” var uzstādīt funkciju, kas kā prioritāro izmantos enerģiju, kas iegūta no atjaunojamiem vietējiem avotiem, piemēram, saules. Šādu iespēju kā īpaši nozīmīgu vērtē vairāk nekā puse respondentu (54 %), kuri norādīja, ka biežāk izmantotu elektromobili, ja varētu nodrošināt to, ka elektrība, kas to darbina, ir iegūta no zaļās enerģijas.

“Terra Home” ir ne tikai jauns ilgtspējīgas uzlādes etalons, bet arī stila un vienkāršības paraugs. Minimālistiskais dizains, plaša materiālu izvēle un personalizācijas iespēja nozīmē, ka tas nevainojami iederēsies visdažādākajās mājās un dzīvesveidā.

Viedās funkcijas, piemēram, Plug N Charge, nodrošina tūlītēju un automātisku automašīnas un lādētāja atpazīšanu, veicot pilnīgi nevainojamu autorizāciju. Interaktīvā apgaismojuma funkcija parāda uzlādes stāvokli, savukārt paziņojumi par uzlādes statusu ir viegli pieejami ABB E-mobilitātes lādētāja lietotnē 3, kuru var izmantot arī autentifikācijai, nodrošinot, ka tikai īpašnieks var pieslēgties savam “Terra Home”.

Vēl lielāku sirdsmieru īpašniekam sniedz “Terra Home” un ABB E-mobilitātes savienojamība mākonī, kas ļauj pieredzējušai komandai ātri un efektīvi apkalpot lādētāju attālināti, turpretī tālvadības programmaparatūras atjauninājumi nodrošinās nākotnes pieredzi, lai lietotāji vienmēr varētu izmantot jaunākās lādēšanas funkcijas.

ABB E-mobility Terra Home pirmo reizi var apskatīt izstādē CES Lasvegasā no 2023. gada 5. līdz 8. janvārim, stendā 10443 Vehicle Tech & Advanced Mobility Hall.

1 The study comprised 5,500 drivers from across the following markets: Austria, Canada, France, Germany, Italy, Netherlands, Spain, Switzerland, UK, US

EVO Report 2022 | BloombergNEF | Bloomberg Finance LP (bnef.com)

3 New generation of the ABB E-mobility Charger Sync app for EV drivers and Terra Config app for installers to be launched in Q1 2023

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp