Informacja dotycząca działalności ABB w Kłodzku

ABB ogłosiła dzisiaj, że z końcem 2024 r. zamierza wygasić produkcję w fabryce aparatów elektrycznych niskich napięć w Kłodzku. Decyzja podyktowana jest zmieniającymi się potrzebami klientów i nie ma nic wspólnego z oceną pracy lokalnego zespołu, który w całym procesie otrzyma kompleksowe wsparcie.

ABB pozostaje zaangażowana w swój biznes i obsługę klientów w Polsce, a także współpracę z lokalnymi dostawcami. Zatrudniając blisko 5000 pracowników w kilkunastu lokalizacjach, ABB w Polsce utrzymuje pełen zakres działalności, łącznie z kompetencjami badawczo-rozwojowymi. Spółka posiada siedzibę w Warszawie.

ABB jest liderem technologicznym w obszarze elektryfikacji i automatyzacji. Dba o przyszłość świata, w którym zasoby wykorzystywane są w sposób zrównoważony. Nasze rozwiązania to połączenie myśli inżynierskiej, zaawansowanej konstrukcji urządzeń i oprogramowania. Wszystko po to, by usprawniać ich produkcję, transport i późniejszą obsługę. Czerpiąc z ponad 130 lat doświadczeń, obecnie blisko 105 000 pracowników ABB jest zaangażowanych we wprowadzanie innowacji, które stymulują transformację przemysłową. www.abb.com

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp