Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego 2019

Technologie cyfrowe pozwalają inaczej spojrzeć na wyzwania z jakimi mierzy się przemysł wydobywczy. O tym jak cyfrowe rozwiązania przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa ludzi i niezawodności procesów będziemy rozmawiać podczas Targów Górnictwa, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w dniach 10-13 września 2019 r. Zapraszamy na stoisko ABB (nr A97).

Przedsiębiorstwa wydobywcze, które chcą utrzymać konkurencyjność na rynku, skupiają się na obniżaniu kosztów eksploatacyjnych i lepszym wykorzystaniu zasobów. Odpowiedzią na te wyzwania jest cyfryzacja, która m.in. pozwala pozyskać i odpowiednio zinterpretować kluczowe informacje dotyczące procesu produkcji, co w dalszej perspektywie przekłada się na bezpieczniejsze i wydajniejsze wydobycie. Jest wiele przykładów na to, że nowoczesne, cyfrowe technologie doskonale sprawdzają się w przemyśle ciężkim. Również sektor wydobywczy zaczyna upatrywać w cyfryzacji swoją szansę.

Podyskutujemy o tym podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Pokażemy sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach produkty i systemy. Nasi eksperci zaprezentują i opowiedzą mi.in. o ergonomicznej i dostosowanej do potrzeb użytkownika stacji operatorskiej EOW, pozwalającej na komfortową pracę z rozproszonym systemem sterowania 800xA, który może być z powodzeniem wykorzystywany w branży. Na stoisku znajdą się także zabezpieczenia przekaźnikowe Relion REX 640, zaprojektowane specjalnie pod kątem cyfryzacji infrastruktury energetycznej, a także wysokosprawny, niezawodny silnik do pracy w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych.

Przyszłość górnictwa to przekształcanie sposobu działania kopalni, tworzenie cyfrowego środowiska, który jest bezpieczny dla ludzi, maszyn i urządzeń.

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp