Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

Zrównoważony transport szynowy to wymóg XXI wieku, w którym ochrona środowiska, efektywność energetyczna i optymalizacja kosztów, stają się priorytetem. To również motyw przewodni tegorocznych Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, które odbędą się w dniach 24-27 września 2019 r. w gdańskim AmberExpo. Firma ABB zaprezentuje na nich swoje urządzenia i systemy, dzięki którym producenci taboru oraz zarządcy infrastruktury mogą realizować politykę zrównoważonego rozwoju.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Podczas imprezy będzie można spotkać najlepszych konstruktorów i producentów pojazdów, a także dostawców podzespołów. Nie zabraknie także ABB, która od lat rozwija technologie układów zasilających trakcję kolejową, tramwajową, trolejbusową, metra oraz układów napędowych dla pojazdów szynowych. Firma jest partnerem biznesowym polskich producentów lokomotyw, zespołów trakcyjnych i tramwajów, a także warszawskiego metra.

Na stoisku ABB eksperci opowiedzą m.in. o kompaktowych przekształtnikach Bordline® dla lokomotyw, innowacyjnych rozwiązaniach dla infrastruktury przytorowej z portfolio Enviline™ i silnikach trakcyjnych. Jak zwiększyć bezpieczeństwo i oszczędność energii? Jak poprawić współczynniki niezawodności? W jaki sposób zaawansowanie technologiczne podzespołów rzutuje na ostateczny sukces producentów taboru albo operatora infrastruktury trakcyjnej? Zapraszamy do Hali C, na stoisko nr 11!

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp