Bezprzewodowy system bezpieczeństwa ABB-secure@home zapewnia ochronę i komfort w każdym domu

ABB poszerza swoją ofertę systemów automatyki budynkowej o ABB-secure@home – nowoczesny system, który dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony domu i dodatkowo w łatwy sposób integruje się z ABB-free@home.

Kompleksowa ochrona nieruchomości

ABB-secure@home jest niezwykle łatwy do uruchomienia i sterowania
ABB-secure@home jest niezwykle łatwy do uruchomienia i sterowania

Dzięki ABB-secure@home ochrona domu jest możliwa w dzień i w nocy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nie tylko przed intruzami, ale także niefortunnymi zdarzeniami, takimi jak niekontrolowany wyciek wody czy pożar. Ten inteligentny, bezprzewodowy system jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i stylu życia domowników.

ABB-secure@home wykorzystuje najnowocześniejsze czujniki, w tym podczerwieni, rejestrujące każdy ruch, a także monitorujące drzwi i okna. Czujniki bezpieczeństwa można podzielić na zdefiniowane lub zindywidualizowane i aktywować je zgodnie z potrzebami klienta. Najnowsza szyfrowana technologia bezprzewodowa z komunikacją dwukierunkową pozwala zmaksymalizować ochronę systemu. Współpracując z ABB-free@home®, jednostka centralna secure@home może być używana do zarządzania i monitorowania wszystkimi funkcjami bezpieczeństwa i ochrony budynku, w tym ustawiania i wyłączania alarmu włamaniowego, za pomocą panelu ABB-WelcomeTouch lub zdalnie za pośrednictwem portalu MyBuildings.

„Możliwość ochrony i bezpieczeństwa domu, nawet gdy nie ma w nim osób, jest jedną z najważniejszych funkcji inteligentnej automatyki budynkowej”, powiedział Jarosław Grabowski, Product Marketing Manager ABB Polska. „Użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do tego samego poziomu inteligentnego sterowania systemem bezpieczeństwa, co do ogrzewania i oświetlenia. Bezpieczeństwo, oświetlenie, sterowanie żaluzjami, termoregulacja i drzwi wejściowe są teraz częścią jednego inteligentnego i zintegrowanego systemu”.

ABB-secure@home jest niezwykle łatwy do uruchomienia i kontroli – nawet zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego. Bezproblemowo łączy się z istniejącą technologią, tworząc bezpieczne i komfortowe środowisko domowe.

Prostota i elegancja

Instalowanie i uruchamianie ABB-secure@home jest proste i intuicyjne. Dzięki odpornym na zakłócenia, profesjonalnym urządzeniom bezprzewodowym nie narusza wykończenia ścian. Umożliwia łatwe zarządzanie za pomocą inteligentnej jednostki centralnej, dedykowanego pilota albo smartfona lub tabletu.

System ABB-secure@home jest w pełni integrowalny. W dowolnym momencie można zainstalować czujki – a sam system zamontować zarówno na etapie projektowania instalacji, jak i po wprowadzeniu się domowników.

Jego niewątpliwą zaletę stanowi także nowoczesny, elegancki design ze zintegrowaną, podświetlaną klawiaturą pojemnościową oraz prostym w obsłudze interfejsem z intuicyjnym kreatorem konfiguracji.

System jest dostępny online za pośrednictwem portalu MyBuildings.

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp