ABB Order Tracker - narzędzie do zdalnego monitoringu stanu realizacji zamówień.

ABB Order Tracker to narzędzie, które umożliwia partnerom oraz klientom ABB szybką weryfikację stanu realizacji składanych zamówień

Zarządzanie zamówieniami w ABB Order Tracker jest w pełni zintegrowane z modułami zarządzania produkcją, jakością, planowaniem produkcji oraz logistyką. Dzięki temu pozwala na łatwe śledzenie zamówienia, od jego wprowadzania do systemu, przez realizację, az do dostarczenia.

zdj.arch.ABB
zdj.arch.ABB

Po włączeniu aplikacji użytkownik może zobaczyć jakie zamówienia zostały złożone przez jego firmę, status zamówienia: czy zostało ono całkowicie czy częściowo zrealizowane, co jeszcze jest w drodze, jaki jest przewidywany termin dostawy oraz adres na jaki zostanie dostarczony.

Firmy, które zdecydowały się na korzystanie z narzędzia ABB Order Tracker chwalą sobie przejrzystość i łatwość jego użytkowania. Jego zalety podkreśla Daniel Sitkiewicz, kierownik sprzedaży w firmie APS, partner ABB: „Kiedy otworzę zamówienie, które już zostało dostarczone, jestem w stanie sprawdzić przesyłkę, numer listu przewozowego, jaki towar i kiedy został dostarczony.  Mogę to kontrolować bez pomocy pracowników ABB, co ułatwia wszystkim pracę i skraca czas potrzebny na zdobycie informacji. Usprawnia ono działania również w momencie, kiedy nasz odbiorca pyta o status złożonego zamówienia. Za pomocą ABB Order Tracker możemy szybko i łatwo określić przewidywaną datę dostawy. Gdy towar jest jeszcze w drodze, możemy wysłać numer listu przewozowego i dzięki czemu klient sam może dalej śledzić co się dzieje z jego towarem”.

  • Daniel Sitkiewicz w siedzibie firmy APS
  • Daniel Sitkiewicz z APS pracuje za pomocą aplikacji Order Tracker

„W programie ABB Order Tracker istnieje również możliwość zaznaczania opcji „powiadomienie e-mail”. Po zaznaczeniu tej opcji, np. w przypadku kluczowych zamówień, informacje o statusie zamówienia przychodzą bezpośrednio na adres mailowy – mówi Jakub Ronowski, kierownik działu realizacji zamówień i obsługi klienta Obszaru Biznesu Systemów Napędowych ABB w Polsce.

„Głównym celem wprowadzenia narzędzia ABB Order Tracker było usprawnienie procesu realizacji zamówień i ten cel został w stu procentach osiągnięty” – dodaje Jakub.   Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Jakubem Ronowskim.

zdj. Katarzyna Sikorska ABB

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp