Program ABB CAD został rozszerzony o rozwiązania z zakresu średniego napięcia oraz przemienniki częstotliwości.

Aby wspomóc biura projektowe w działaniach związanych z tworzeniem dokumentacji technicznych, ABB udostępnia Państwu zaktualizowane pliki do programów typu CAD. Dzięki temu tworzenie nawet najtrudniejszych projektów okaże się przyjemnością i pozwoli zaoszczędzić czas wykorzystując gotowe schematy

ABB CAD pozwala w prosty sposób stworzyć projekt instalacji przy użyciu produktów ABB.

Biblioteka zawiera: 

  • Przemienniki częstotliwości – przemysłowe ACS880, standardowe ACS580 oraz dedykowane dla branży Wodnej ACQ580 i branży HVAC ACH580
  • Całość portfolio falowników standardowych i przemysłowych: naścienne, modułowe, szafy, zwykłe (6/12 pulsowe), UltraLow Harmonic i regeneracyjne.

W bazie produktów znajdują się zarówno widoki, bloki i zdjęcia produktów jak i symbole jednokreskowe, wielokreskowe, pionowe i poziome. Program umożliwia wstawianie wielokrotne produktów, edycje etykiet, a dedykowane przyciski przekierują Państwa do stron internetowych ABB z produktami, katalogami i danymi technicznymi oraz do strony głównej dla Projektantów. Pozwoli to na optymalizację wielu procedur wpływających na wydajność (np. szybsze generowanie schematów rozdziału energii).

film instruktażowy

W programie znajdziecie Państwo następujące biblioteki:

  • Aparaty i rozdzielnice niskiego napięcia
  • Produkty średnich napięć
  • Kreator schematów rozdziału energii
  • Systemy niskonapięciowe
  • Przemienniki Częstotliwości

W ramach programu można dokonywać wyboru i wstawiać aparaty ABB dostępne w bibliotece, przygotowywać schematy, dobierać obudowy, wykorzystywać przykładowe aplikacje oraz tworzyć zestawienie produktów z projektu.  

Więcej informacji oraz kontakt do doradców projektowych znajdziecie Państwo na poniższych stronach:

Materiały dla projektantów | ABB    

ABB CAD - Materiały dla projektantów

Biblioteka ABB dostępna jest także w programie CADprofi - profesjonalnej nakładce CAD. CADprofi wspomaga projektowanie instalacji sanitarnych, elektrycznych, architektury i mechaniki.

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp