Kullanıcı etkileşimini yenilemek için sezgisel oda kontrol paneli ABB RoomTouch® 4''

Kullanıcı etkileşimini yenilemek için sezgisel oda kontrol paneli ABB RoomTouch® 4''

  • Yenilikçi çok fonksiyonlu dokunmatik ekran, kaydırmalı panjur kontrolü, dokunmatik ışık hareketi ve kişiselleştirilmiş oda senaryoları sağlar.
  • Şık tasarım ve kullanıcı dostu sezgisel kullanım akıllı telefon ve tabletleri andırıyor.
  • Yeni 4" ekran ABB birlikte çalışabilir akıllı ev sistemi, ABB-free@home® ve KNX kurulumları ile birlikte kullanılabilir.

ABB RoomTouch 4", yüksek kaliteli konut binalarının, toplantı odalarının ve ofislerin, kamu binalarının ve birinci sınıf otellerin akıllı kontrolü için çok fonksiyonlu, dokunmatik ekranlı bir cam paneldir. En son sürüm, güncellenmiş düz tasarımı ve ABB-free@home® ve ABB i-bus® KNX bina otomasyon sistemi ile entegrasyonu ile 3 - 8 Mart 2024 tarihleri arasında Light + Building fuarında görücüye çıkıyor.

Yeni paneller, tüm bina fonksiyonlarının kolayca kontrol edilebildiği kullanıcı dostu, sezgisel ve özelleştirilebilir arayüzler sunuyor. Cep telefonu ve tablet kullanıcılarının aşina olduğu dokunma ve kaydırma gibi hareketleri kullanarak, kullanıcılar panjurları yukarı kaydırarak açabilir veya aşağı kaydırarak kapatabilir, ışıkları bir dokunuşla açıp kapatabilir ve kişiselleştirilmiş oda senaryoları oluşturabilir. Dokunsal titreşim geri bildirimi ve animasyonlu ışık kılavuzu sezgiselliğe ve sorunsuz kullanıcı deneyimine katkıda bulunyor.

ABB RoomTouch® 4'' sensör kontrollüdür. Cihaz, yakınlık, sıcaklık ve parlaklık sensörünün yanı sıra gündüz ve gece modlarına sahiptir. Multisensör hem ısıtma hem de soğutma için oda sıcaklığı kontrolüne sahiptir. Fonksiyon eylemleri, etkileşimleri daha sezgisel ve ilgi çekici hale getiren dokunsal geri bildirim ve çalışma sırasında titreşim ile on iki adede kadar işletim sayfasında görüntülenebiliyor. ABB RoomTouch® 4'', akıllı evler ve binalar için standartlaştırılmış haberleşme protokolü olarak KNX'i kullanarak senaryo aktüatörlerini, haftalık zamanlayıcıları, bildirimleri ve lojik fonksiyonlarını sistem erişim noktası aracılığıyla ABB-free@home® ile ve isteğe bağlı olarak ABB i-bus® KNX sistemi ile entegre ediyor. Bu, kullanıcılara gelişmiş kontrol, özelleştirme ve kullanılabilirlik sunarak daha konforlu, verimli ve rahat bir yaşam veya çalışma ortamına katkıda bulunuyor.

center

Siyah ve beyaz renklerde sunulan yeni ABB RoomTouch® 4'', modern ve düz tasarımıyla her ortama mükemmel uyum sağlar. Yüksek kaliteli düzlem içi anahtarlama (IPS) ekranı farklı görüş açılarından kolayca okunabilir. Bu aynı zamanda anahtar yüksekliğinde kuruluma da izin veriyor.

ABB Elektrifikasyon Akıllı Binalar Global Ürün Müdürü Olaf Quittmann, "Yeni ABB RoomTouch® 4'', bina fonksiyonlarının kolay kontrolü için tüm temelleri kapsıyor ve yüksek kaliteli malzemeleri şık ve düz bir tasarımda birleştiriyor. Tek bir standart anahtar kutusunda maksimum işlevsellik sunan ABB RoomTouch® 4'', özel aksesuarlar olmadan hızlı bir şekilde kurulabilir. Kullanıcılar için, interaktif arayüz onu sezgisel ve ilgi çekici hale getiriyor."

ABB RoomTouch® 4'', akıllı evler için ana kontrol merkezi olarak hizmet veren yatay veya dikey yönde monte edilebilen yerleşik ABB RoomTouch® 5" kontrol panelinin oda kontrol işlevselliğini sorunsuz bir şekilde tamamlıyor. Birlikte, kontrolü parmak uçlarına rahatça yerleştirerek entegre bir akıllı ev deneyimi sunuyorlar - tek bir merkezi konumun ötesine geçerek ayrı ayrı odaları kapsıyorlar.

ABB, daha sürdürülebilir ve kaynak açısından verimli bir gelecek için elektrifikasyon ve otomasyon çözümleri sunan bir teknoloji lideridir. Şirketin çözümleri, üretim, hareket, enerjilendirme ve işletimi optimize etmek üzere mühendislik bilgisini ve yazılımı birbirine bağlar. 140 yılı aşkın mükemmellik üzerine inşa edilen ABB'nin 105.000 çalışanı, endüstriyel dönüşümü hızlandıran inovasyonları üretmeye devam ediyor. www.abb.com  

ABB Elektrifikasyon, trafolardan prizlerinize kadar elektriğin verimli ve güvenilir kullanımını mümkün kılan küresel bir teknoloji lideridir. 100 ülkede 50.000'den fazla çalışanımızla, elektrik dağıtımı ve enerji yönetimi alanında dünyanın en büyük zorluklarına çözüm bulmak için müşterilerimiz ve ortaklarımızla iş birliği yapıyoruz. İşletmelerin, endüstrinin ve tüketicilerin tesislerini ve evlerini verimli ve güvenilir bir şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Enerji dönüşümü hızlanırken, dünyayı güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir şekilde enerjilendiriyoruz. go.abb/electrification  

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp