Optimus Solutions, KNX ve HVAC bina otomasyonu için ABB “Value Provider” programına katılan ilk partner oldu

Optimus Solutions, KNX ve HVAC bina otomasyonu için ABB “Value Provider” programına katılan ilk partner oldu

  • ABB “Value Provider” Programı satış, destek, servis ve mühendislik alanlarındaki uzmanlığı belgelendiriyor.
  • Optimus Solutions, dünya çapında hem KNX hem de HVAC bina otomasyonu için ilk sertifikalı ABB “Value Provider” Partneri oldu.
  • Optimus Solutions ABB partneri olarak, kapsamlı akıllı bina uzmanlığını sürdürülebilir çözümler için araştırma ve geliştirme ile birleştiriyor.

İstanbul merkezli Optimus Solutions Teknoloji, ABB'nin global çaptaki “Value Provider” programında hem KNX hem de ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme (HVAC) bina otomasyonu için sertifika alan ilk kanal ortağı oldu. Optimus Solutions, akıllı binalarda çözümlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzman konumunda bulunuyor.

ABB “Value Provider” partnerleri, sürekli hizmet, destek ve güncellemeler sunarak daha derin müşteri ilişkilerinden yararlanmayı bekleyebilir. Yeni ürün paketlerine, çözümlere ve eğitimlere erişim, yeni gelir akışları geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Dijital abonelik hizmetleri, donanım ve yazılım paketleri de dahil olmak üzere eksiksiz çözümler sunabilen program, kanal ortaklarının uzmanlık alanlarını ve portföylerini ürün odaklılıktan çözüm odaklılığa doğru geliştirmelerini ve genişletmelerini de sağlıyor.    

ABB “Value Provider” Bina Otomasyonu Program Lideri Dominik Bourret, "Optimus Solutions Teknoloji, Türkiye'de bina otomasyonunun ilk KNX sistem entegratörü olarak işe başladı. Bu bilgi birikimini sürdürülebilir yeşil gelecek için çözümler yaratmaya yatırım yaparak devam ettiriyor.  Uzman bir iş ortağı ekosisteminin rolü, inovasyonu teşvik etmek, işbirliğini geliştirmek ve dünya çapındaki müşterilerimize benzersiz bir değer sunmak açısından çok önemli" dedi.

ABB Değer Sağlayıcı Programı, ABB'nin elektrifikasyon ürün ve hizmetlerinin küresel ölçekte sunulmasını kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek iş ortaklarını ödüllendiriyor. Elektrifikasyon, enerji yönetimi, güç dağıtımı ve trafo merkezi otomasyonu gibi kilit alanlara odaklanan program, iş ortaklarının başarı için iyi donanımlı olmasını sağlıyor. Çok kanallı girişim, pazardaki varlığı artırıyor ve işbirliğine dayalı büyümeyi kolaylaştırıyor.

Optimus Solutions Kurucusu Mustafa Üstün, "Optimus Solutions, KNX ve HVAC bina otomasyonu için dünya çapında ilk ABB “Value Provider” olarak tanınmaktan onur duyuyoruz" dedi. "Bu başarı, ABB Türkiye ve ABB küresel ekipleriyle 20 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz yakın işbirliğinin bir kanıtıdır. Sektörümüzde KNX markasının şekillendirilmesinde ve sağlamlaştırılmasında etkili olan son 20 yıldaki sarsılmaz bağlılıkları için hem Optimus hem de ABB ekiplerine içten teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Optimus Solutions Teknoloji, ABB ile uzun yıllara dayanan başarılı bir işbirliği geçmişine sahip olup, birçok bölüm ve iş alanıyla iş yapmaktadır. Şirket 2019 yılında bir araştırma ve geliştirme merkezi kurarak hastaneler, kamu binaları, veri merkezleri, oteller, okullar ve spor komplekslerinde 2.000'den fazla projeyi tamamladı. “Value Provider” partnerleri, ABB'nin ürün ve hizmetlerini doğrudan müşterilerin kapısına getiriyor ve ABB ile yakın işbirliği içinde yetkili satış, destek, servis ve mühendislik tekliflerini sunuyor.

ABB Değer Sağlayıcı Programı hakkında daha fazla bilgi için https://new.abb.com/about/our-businesses/electrification/distribution-channel/abb-value-providers adresini ziyaret edin. 

ABB, daha sürdürülebilir ve kaynak açısından verimli bir gelecek için elektrifikasyon ve otomasyon çözümleri sunan bir teknoloji lideridir. Şirketin çözümleri, üretim, hareket, enerjilendirme ve işletimi optimize etmek üzere mühendislik bilgisini ve yazılımı birbirine bağlar. 140 yılı aşkın mükemmellik üzerine inşa edilen ABB'nin 105.000 çalışanı, endüstriyel dönüşümü hızlandıran inovasyonları üretmeye devam ediyor. www.abb.com

ABB Elektrifikasyon, trafolardan prizlerinize kadar elektriğin verimli ve güvenilir kullanımını mümkün kılan küresel bir teknoloji lideridir. 100 ülkede 50.000'den fazla çalışanımızla, elektrik dağıtımı ve enerji yönetimi alanında dünyanın en büyük zorluklarına çözüm bulmak için müşterilerimiz ve ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz. İşletmelerin, endüstrinin ve tüketicilerin tesislerini ve evlerini verimli ve güvenilir bir şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Enerji dönüşümü hızlanırken, dünyayı güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir şekilde enerjilendiriyoruz. go.abb/electrification 

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp