ABB Robotik Bölümü müşteri günlerinde yeni ürün ve uygulamalarını sunuyor

ABB Robotik Bölümü entegratör, otomotiv ana sanayi ve yan sanayi ile
genel endüstri müşterilerini misafir ediyor.

ABB Robotik bölümü 2-4 Temmuz tarihlerinde Robotik Müşteri Günleri çerçevesinde Bursa SheratonOtelde son teknoloji ürünleri ve uygulamalarının sunulduğu ve sergilendiği etkinliğin kapılarını müşterilerine açıyor.

Üç günlük etkinlik süresince, IRB1200 Safemove 2 ve YuMi montaj hücresinde bulunan çeşitli robot otomasyonörnekleri, Robot Studio artırılmış gerçeklik demosu, Robot Studio Simulasyon, 3DVM, İnternetBağlantılı Servisler ve Servis çözümleri sunumları robot kullanan otomotiv ve genel endüstri son kullanıclarıile robot entegrasyon işi ile uğraşan tüm partnerlere ürün ve servis anlamında dijital dönüşümün geleceğive teknolojide gelinen son örnekler sunuluyor.

ABB, endüstriyel robotlar, robot yazılımları, robot ekipmanları ve robotlu uygulama çözümlerinin lider tedarikçisidir.53 ülkede ev sahibi olarak, en geniş servis ağı ve sunumuyla desteklenen 400,000'den fazlakurulu robotu mevcuttur.

ABB, önde gelen bir endüstriyel robot tedarikçisi olarak, kaynak, malzeme taşıma, montaj, kesme, boyave yüzey işleme, toplama, paketleme, paletleme ve makine besleme uygulamaları için robot yazılımı, çevreselekipman, modüler üretim hücreleri, sistemler ve servis hizmetleri sağlamaktadır. Hizmet verilen pazarlararasında otomotiv, plastik, metal parça imalatı, dökümhane, elektronik, takım tezgahları, ilaç, gıdave içecek endüstrileri bulunmaktadır.

ABB Türkiye Robot Bölümü Bursa Bölge Satış Mühendisi Ömer ATEŞ “ABB Robotik bölümü olarak bölgeselanlamda ilk defa ve en yüksek katılım ile düzenlenen bu müşteri günlerini, Bursa Sheraton Otel’de tümpaydaşlarımızın değerli katılımıyla yapıyoruz. ABB Robotik, endüstriyel ve işbirliği temelli robotlar ile dijitalservisler konusunda öncüdür. Biz, müşterilerimizin bağlantılı ve işbirliği temelli olan geleceğin fabrikasınadoğru attıkları her adımda, güvenilirlik, esneklik, verimlilik ve güvenliklerini iyileştirmelerine nasılyardımcı olduğumuzu hafta boyunca anlatmaya çalışacağız.’’ dedi.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), dijital endüstriler için kapsamlı sunumları olan öncü bir teknoloji lideridir.  130 yılı aşan inovasyon geleneği ile ABB, dünya çapında öncü ve müşteri odaklı dört iş koluyla bugün dijital endüstrilerin lideridir: Bunlar, ABB AbilityTM dijital platformuyla birlikte desteklenen Elektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket Sistemleri, ile Robotik ve İmalat Otomasyonu işletmeleridir.  ABB’nin piyasada öncü Güç Şebekeleri işletmesi 2020 yılında Hitachi’ye devredilecektir. ABB yaklaşık 147.000 çalışanı ile 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. www.abb.com

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp