ABB Robotik Bölümü, 5.Robot Yatırımları Zirve Sergisi'ne yenilikçi ürünleri ile katılıyor.

ABB Robotik bölümü 1-3 Ekim tarihlerinde  5.Robot Yatırımları Zirve Sergisi etkinliği çerçevesinde WOW Kongre Merkezi Yeşilköy /İstanbul’da son teknoloji ürünleri ve uygulamalarının sunulduğu standıyla müşterilerini ağırlıyor. 

5.Robot Yatırımları Zirve Sergisi ABB Standı A1H2
5.Robot Yatırımları Zirve Sergisi ABB Standı A1H2

Üç günlük etkinlik süresince, farklı teknolojiler ve uygulamalar, İnternet Bağlantılı Servisler ve Servis çözümleri sunumları robot kullanan otomotiv ve genel endüstri son kullanıcıları ile robot entegrasyon işi ile uğraşan tüm partnerlere ürün ve servis anlamında dijital dönüşümün geleceği ve teknolojide gelinen son örnekler sunuluyor.  Zirveye katılan tüm ziyaretçileri  “YuMi” robotunun  hazırladığı  bir sürpriz bekliyor. 

ABB, endüstriyel robotlar, robot yazılımları, robot ekipmanları ve robotlu uygulama çözümlerinin lider tedarikçisidir. 53 ülkede ev sahibi olarak, en geniş servis ağı ve sunumuyla desteklenen 400,000'den fazla kurulu robotu mevcuttur.

ABB, önde gelen bir endüstriyel robot tedarikçisi olarak, kaynak, malzeme taşıma, montaj, kesme, boya ve yüzey işleme, toplama, paketleme, paletleme ve makine besleme uygulamaları için robot yazılımı, çevresel ekipman, modüler üretim hücreleri, sistemler ve servis hizmetleri sağlamaktadır.  Hizmet verilen pazarlar arasında otomotiv, plastik, metal parça imalatı, dökümhane, elektronik, takım tezgahları, ilaç, gıda ve içecek endüstrileri bulunmaktadır.  

ABB Türkiye Robot Bölümü Robot ve Uygulamaları Ürün Grubu Müdürü Funda Çorakçı Bilsel “ABB Robotik bölümü olarak her yıl  katıldığımız Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi etkinliğinde yüksek ziyaretçi katılımı ve ilgisi ile tüm paydaşlarımızı misafir ediyoruz.  ABB Robotik, endüstriyel ve işbirliği temelli robotlar ile dijital servisler konusunda öncüdür.  Biz, müşterilerimizin bağlantılı ve işbirliği temelli olan geleceğin fabrikasına doğru attıkları her adımda, güvenilirlik, esneklik, verimlilik ve güvenliklerini iyileştirmelerine nasıl yardımcı olduğumuzu hafta boyunca anlatmaya çalışacağız.’’ dedi.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) endüstrilerdeki dijital dönüşüme yön veren bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşan inovasyon geçmişiyle, müşteri odaklı ve dünya çapında öncü dört işkoluna sahiptir: ABB Ability™ dijital platformuyla desteklenen Elektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket Sistemleri, Robotik ve İmalat Otomasyonu. ABB'nin Güç Şebekeleri işletmesi 2020 yılında Hitachi’ye devredilecektir. ABB yaklaşık 147.000 çalışanı ile 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. www.abb.com.tr

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp