ABB Robotik Bölümü müşteri günlerinde yeni ürün ve uygulamalarını sunuyor

ABB Robotik Bölümü entegratör, otomotiv ana sanayi ve yan sanayi ile genel endüstri müşterilerini misafir ediyor.

ABB Robotik bölümü 22-24 Ekim tarihlerinde Robotik Müşteri Günleri çerçevesinde ABB İzmir Fabrikasında son teknoloji ürünleri ve uygulamalarının sunulduğu ve sergilendiği etkinliğin kapılarını müşterilerine açıyor.

Üç günlük etkinlik süresince, IRB1200 Safemove 2 Montaj Uygulaması, IRB2600 Kuvvet Kontrol Sensörü ve YuMi Selfie Demo montaj hücresinde bulunan çeşitli robot otomasyon örnekleri, Robot Studio artırılmış gerçeklik demosu, Robot Studio Simulasyon , 3DVM , İnternet Bağlantılı Servisler ve Servis çözümleri sunumları robot kullanan otomotiv ve genel endüstri son kullanıcları ile robot entegrasyon işi ile uğraşan tüm partnerlere ürün ve servis anlamında dijital dönüşümün geleceği ve teknolojide gelinen son örnekler sunuluyor.

ABB, endüstriyel robotlar, robot yazılımları, robot ekipmanları ve robotlu uygulama çözümlerinin lider tedarikçisidir. 53 ülkede ev sahibi olarak, en geniş servis ağı ve sunumuyla desteklenen 400,000'den fazla kurulu robotu mevcuttur.

ABB, önde gelen bir endüstriyel robot tedarikçisi olarak, kaynak, malzeme taşıma, montaj, kesme, boya ve yüzey işleme, toplama, paketleme, paletleme ve makine besleme uygulamaları için robot yazılımı, çevresel ekipman, modüler üretim hücreleri, sistemler ve servis hizmetleri sağlamaktadır. Hizmet verilen pazarlar arasında otomotiv, plastik, metal parça imalatı, dökümhane, elektronik, takım tezgahları, ilaç, gıda ve içecek endüstrileri bulunmaktadır.

ABB Türkiye Robot Bölümü İzmir Bölge Satış Mühendisi Mustafa TAŞDEMİR “ABB Robotik bölümü olarak bölgesel anlamda ilk defa ve en yüksek katılım ile düzenlenen bu müşteri günlerini, ABB İzmir Fabrikasında tüm paydaşlarımızın değerli katılımıyla yapıyoruz. ABB Robotik, endüstriyel ve işbirliği temelli robotlar ile dijital servisler konusunda öncüdür. Biz, müşterilerimizin bağlantılı ve işbirliği temelli olan geleceğin fabrikasına doğru attıkları her adımda, güvenilirlik, esneklik, verimlilik ve güvenliklerini iyileştirmelerine nasıl yardımcı olduğumuzu hafta boyunca anlatmaya çalışacağız.’’ dedi.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) endüstrilerdeki dijital dönüşüme yön veren bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşan inovasyon geçmişiyle ABB, dünya çapında müşteri odaklı dört öncü işkoluna sahiptir: ABB Ability™ dijital platformuyla desteklenen Elektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket Sistemleri, Robotik ve İmalat Otomasyonu. ABB'nin Güç Şebekeleri işletmesi 2020 yılında Hitachi’ye devredilecektir. ABB yaklaşık 147.000 çalışanı ile 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.  www.abb.com.tr

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp