Dynasty

Klasikten modernliğe - En iyi teknik çözüm, klasik iç tasarım ile harmanlanır.

center

ABB-Dynasty®. Kaliteli iç mekan tasarımıyla mükemmel uyum sağlayan anahtar serisi. Yüksek kaliteli klasik seri aynı zamanda teknolojik sistemler ile kullanılabiliyor. KNX sisteminin kontrol elemanları, çerçeve serisinin fırçalı veya parlak pirinç görünümü ile klasik bir görünüm kazanıyor. Yaşam alanlarınız en iyisini hak ediyor.

Klasik ve modern görünümlü ABB-dynasty geleneksel mimari tarzlara uyum sağlar. Kendine has renk kombinasyonları klasik mimarili evlere, otellere ve alışveriş merkezlerine farklı bir atmosfer kazandırır.

Fırçalı veya parlatılmış pirinç malzeme sadece geçmişin ışığını değil aynı zamanda günümüzün teknolojisini de size sunuyor. Plastik veya metalden yapılmış çerçeveden, krem veya antrasit renkli prizlere kadar toplam da 50’den fazla fonksiyon ile sizlerin kullanımına sunulmuştur. Komitatör anahtardan LED göstergeli prize, 4’lü KNX otomasyonu anahtarından oda sıcaklık kontrol termostatlarına kadar farklı fonksiyonları da kullanmanız mümkündür.

İnternet bağlantıları gibi modern oluşumlar çağımızın gereksinimleridir. Geçmişin stil öğeleri günümüzün otomasyon devrinin gereksinimleri ile uyumlu olabilir. Hareket dedektörü, perde/panjur kontrolü, oda termostatı gibi modern ihtiyaçlar bu seri ile rokoko tarzının çizgileri ile görselleşiyor.

  • Lüks tasarım, olağanüstü kalite
  • El imalatı her ürün birbirinden bağımsız
  • Çok sayıda farklı stil ve fonksiyon kontrolü içinbirçok seçenek

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp